fbpx

Projektowanie i Tworzenie sklepów internetowych

Myślisz nad założeniem własnego biznesu? Chciałbyś sprzedawać w Internecie? A może masz już sklep stacjonarny i chciałbyś rozszerzyć działalność o e-sprzedaż?

Powierz tworzenie sklepu internetowego specjalistom, takim jak my. Nasze projekty są profesjonalne. Co potrafią nasze platformy?

 1. Spełniają wymogi i oczekiwania użytkowników e-commerce.
 2. Są wyposażone w narzędzia do analizy danych
 3. Mają integracje systemów bezpiecznych płatności, firm kurierskich
 4. Pomogą Ci zaistnieć w sprzedaży e-commerce.

Na początku nie potrzebujesz zaawansowanych rozwiązań, automatyzacji czy innych usprawnień. Postaw na sklep Woocommerce, który jest prosty w obsłudze i administracji.

Projektowanie sklepów internetowych wymaga dużo pracy i cierpliwości.
Sama inwestycja realizowana jest w ciągu miesiąca. W zależności od obranej formy reklamy, pierwsze sprzedaże możemy generować już w trzecim miesiącu działania sklepu.

Rynek e-commerce

Rynek e-commerce jest jednym z najlepiej i najszybciej rozwijających się rynków.

Zakupy w sieci stały się standardem. Wpływ zmieniających się warunków mikro i makroekonomicznych zmienia jedynie proporcje udziałów poszczególnych rynków. Do 2027 utrzyma się dotychczasowa tendencja. Ponad połowa wzrostu (54%) będzie pochodzić z trzech kategorii: mody (21 mld zł), elektroniki (19 mld zł) oraz zdrowia i urody (11 mld zł). Eksperci Strategy& spodziewają się dalszego wzrostu znaczenia dużych platform sprzedażowych typu m.in. Allegro, Amazon, Shopee, a także otwierania się wiodących sklepów e-commerce na zewnętrznych sprzedających. Udział modelu platformowego (marketplace) względem sklepów e-commerce wzrośnie z 45% (2021 r.) do ponad 55% w 2027 roku. /źródło: https://www.strategyand.pwc.com/pl/pl/publikacje/2022/perspektywy-rozwoju-rynku-e-commerce-w-polsce-2018-2027.html /

Zakupy w sieci stały się dla większości z nas codziennością. Na zjawisko intensywnego rozwoju e-sprzedaży ma wpływ kilka czynników:

 1. Szeroki dostęp do wysokiej jakości Internetu, również mobilnego.
 2. Atrakcyjna cenowo oferta produktów niedostępnych w stacjonarnych sklepach.
 3. Atrakcyjna cenowo oferta produktów dostępnych w stacjonarnych sklepach.
 4. Wygoda i brak ograniczeń w godzinach pracy – zakupy robisz gdzie chcesz i kiedy chcesz.
 5. Dostępność produktów – jednym kliknięcie sprawdzasz dostępność w wielu sklepach i oszczędzasz czas.
 6. Sprawność logistyki dostaw kurierskich i paczkomatowych.
 7. Sprawność systemów płatności internetowych.

Trend e-sprzedaży ma tendencję wzrostową. Przyczyni się do niego dalsza wymiana pokoleniowa. Dla młodego pokolenia zakupy online są zupełnym standardem. Nurt, nie tylko zresztą u młodych, dodatkowo umocniła pandemia.

Jak wynika z przytoczonego raportu, prognozowana jest jednak zmiana udziału w rynku e-commerce. Szala przechylać się będzie na korzyść marketplace’ów. Prowadząc dynamiczną i dość agresywną formę sprzedaży i promocji, zyskają klientów nawet w dobie inflacji. Nad Wisłą najbardziej popularnymi reprezentantami są Allegro i Olx. Rynek e-commerce prawdopodobnie przeżywał będzie gwałtowny rozkwit jeszcze jednej formy sprzedaży – Quick commerce. Q-commerce to ekspresowe zamówienia i płatności. Dostawa trwa poniżej 15 minut. Ten rodzaj sprzedaży, może znacząco wpłynąć na rozwój handlu online w branży spożywczej.

E-commerce, jaki znaliśmy, odchodzi powoli w niepamięć. Ewaluuje i nabiera bardzo gwałtownego tempa rozwoju. Wiele sklepów będzie musiało zapewne zmienić model sprzedażowy na tzw. ominichannel. Jest to połączenie kanałów sprzedaży stacjonarnej, e-sklepu i obecności w wielu marketplace’ach jednocześnie.

Tworzenie i Projektowanie sklepów internetowych

Przenieś swój handel
do sieci już za 5000 zł

Posiadasz świetny produkt i zastanawiasz się jak skutecznie go sprzedawać?
Nie wiesz jak się za to zabrać?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zbudować biznes
odporny na pandemię!

zobacz cennik zobacz sklep demo

Sklepy internetowe projektowanie
10 lat na rynku
10+ lat
na rynku

Tworzymy nieprzerwanie od 2011 roku. Szkolimy się u najlepszych żeby zapewniać najskuteczniejsze rozwiązania.

dziesiątki realizacji
Dziesiątki
realizacji
Wykonywaliśmy mnóstwo projektów dla wielu firm reprezentujących dziesiątki różnych branż.
wszechstronny zespół
Wszechstronny
zespół
Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści od marketingu oraz graficy i programiści z wieloletnim stażem.
kompleksowa obsługa
Kompleksowa
obsługa

Poza projektowaniem stron i sklepów zapewniamy wsparcie w zakresie Google Ads, Facebook Ads i SEO.

Dlaczego warto mieć sklep internetowy?

Według badań CBRE co najmniej 27% osób robi zakupy przez internet minimum raz w tygodniu. McKinsey & Company „Digital Sentiment Survey 2021” wskazuje, że tylko w ostatnim półroczu 2021 roku, około 5,3 mln Polaków zaczęło korzystać z nowych usług online. Najczęściej zamawiamy ubrania, kosmetyki, perfumy oraz sprzęt RTV lub AGD.

Własny sklep internetowy to obecnie najlepsze narzędzie sprzedaży. Zapewnia: wygodę, niskie koszty utrzymania, możliwość składania zamówień 24h/7 oraz wysoką rentowność. Kolejny atut to bardzo powszechna praktyka handlu w formie Dropshipping’u. Dropshipping przenosi cały proces wysyłki na dostawcę produktów. Oznacza to, że nie musisz kupować towaru i martwić się o miejsce do magazynowania. Wystarczy, że skupisz się rozwoju sklepu, obsłudze klienta i dopinaniu transakcji. Sprawy logistyki zorganizuje za Ciebie Twój dostawca. Sklep internetowy daje także możliwość sprzedaży w platformach marketplace.

Pandemia Covid-19, wojna na Ukrainie, rozwój szybkich płatności oraz popularyzacja urządzeń mobilnych sprzyjają rozwojowi handlu internetowego. Do 2027 r. wartość rynku e-commerce w Polsce, wzrośnie o ponad 94 mld zł do 187 mld zł (Źródło: strategy&).

Oznacza to, że ludzie chętnie kupują online, a będą to robić jeszcze chętniej. Jeśli więc myślisz o sprzedaży w Internecie, to jest doskonały moment na założenie sklepu internetowego. Wejdź do świata e-commerce i miej swój udział w prognozowanym zysku.

Dlaczego warto mieć sklep internetowy?

Dlaczego warto założyć swój sklep internetowy?

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi a sprzedaż jest tą dziedziną, która interesowała Cię od zawsze, załóż swój sklep internetowy. Idealna konfiguracja występuje wtedy, gdy posiadasz sklep stacjonarny i wersja internetowa jest rozwinięciem Twojego biznesu. Równie dobrze jednak rozwój możesz zacząć od razu online. Czemu warto? Oto kilka powodów:

Coraz więcej osób decyduje się na zakupy przez Internet. E-commerce to jedna z najszybciej rozwijającej się gałęzi handlu. Chętnie nabywamy produkty unikalne i trudno dostępne stacjonarnie, ale coraz częściej sięgamy również po produkty standardowe. Dlaczego? Bo w Internecie jest większy wybór asortymentu. Bo w kilka minut porównamy ofertę kilku, a nawet kilkunastu sklepów. Bo zakupy możemy zrobić nawet wieczorem. Wielką stratą byłoby nie mieć swojego udziału w tym obszarze sprzedaży.

Koszty prowadzenia sklepu online, są dużo niższe od kosztów sklepu stacjonarnego. Prowadząc sklep internetowy nie ponosisz kosztów najmu lokalu, prowadzenia hali sprzedażowej. Nie musisz też zagwarantować odpowiedniej liczby osób do sprawnej obsługi klientów.

Wiele osób rezygnuje z założenia własnego sklepu, nawet online, bojąc się ryzyka starty z inwestycji. Tymczasem uruchomienie sklepu internetowego, nie musi łączyć się z dużym kapitałem. Działalność można rozpocząć bez ryzyka. Zacznij od stworzenia skutecznej platformy sprzedażowej, działającej w formie droppshippingu. W tym nowoczesnym modelu logistycznym, odpowiedzialność za wysyłkę przeniesiona jest na dostawcę. Nie musisz posiadać magazynu, ani organizować przesyłek. Z dostawcą rozliczysz się jedynie a te produkty, które sprzedałeś.

System analizy danych o klientach. Jedna z najbardziej użytecznych funkcjonalności sklepu internetowego. Pozwala na zebranie danych o zachowaniach konsumenckich Twoich klientów. Z łatwością prześledzisz:

 • Jakie produkty cieszą się zainteresowaniem.
 • W jakich konfiguracjach i zestawach najczęściej są przeglądane.
 • Jakie filtry stosuje klient – cena? szybkość dostawy? parametry?

Dzięki wiedzy, jakiej dostarczy Ci to narzędzie, możesz personalizować oferty i tworzyć promocje. Pozyskanie tak szczegółowych informacji, nigdy nie byłoby możliwe w kontakcie bezpośrednim. Klient zapytany wprost mógłby poczuć się przepytywany i zagrożony. Uzupełniając dane online, nie widzi nic zdrożnego w dzieleniu się swoimi preferencjami. Tym samym dostarcza Ci potężnego oręża do dalszej walki o klienta.

Sklep internetowy daje możliwość prowadzenia sprzedaży jednocześnie w wielu kanałach.
Działalność w tzw. omnichannelu jest w dzisiejszych czasach bardzo pożądana. Chcesz stale rozwijać swoje przedsiębiorstwo? Nawet jeśli Twój sklep funkcjonuje dobrze, wchodząc w kolejne obszary sprzedaży zwiększasz swój udział w runku. Twoje przychody wzrosną. Sprzedaż przez Internet, to sprzedaż gdziekolwiek zechcesz. Z równym powodzeniem możesz sprzedawać w swoim mieście jak na drugim końcu świata. Dostępny system płatności zapewnia przewalutowanie. Platforma może być wyposażona w translator. Integracje mogą dotyczyć form dostawy oferowanych w danym kraju.

Jeśli pozostaniesz przy sprzedaży w swoim kraju, też zyskasz. Obecność w wielu miejscach jednocześnie, otwiera możliwość dotarcia do różnych grup odbiorców. Konsumenci mają bardzo różne preferencje i bywają w różnych miejscach w sieci. Jedni wolą widzieć, inni czytać, jeszcze inni słuchać. Warto rozważyć wszystkie kanały, od własnego sklepu, przez Allegro, Facebook, Instagram, do wprowadzającego rewolucję TikToka. Bądź ze swoim serwisem wszędzie i sprzedawaj!

Tworzenie nowoczesnych sklepów internetowych

Nowoczesny sklep internetowy jest przede wszystkim intuicyjny i wygodny. Pierwsze wrażenie jest ważne i dotyczy ono zarówno sklepów stacjonarnych, jak i tych online. Dobre sklepy internetowe tworzone są tak, aby zachęcały klientów nowoczesnym, ciekawym i przejrzystym designem. Dbamy o to, żeby zakupy Twoich klientów były maksymalnie komfortowe oraz przyjemne. Wierzymy, że przełoży się to na pełne koszyki i wzrost Twoich zysków.

Nowoczesny interfejs użytkownika to podstawa współczesnych serwisów sprzedażowych. System musi być przyjazny. Użytkownik powinien móc szybko dotrzeć do interesujących go produktów. Nie powinien być zmuszony do zbędnego zastanawiania się i poznawania intencji autora. Tak w przypadku strony internetowej, jak również w sklepie internetowym, nie do przecenienia jest intuicyjność. Ale zwrot 100% w stronę oczekiwań klienta to inwestycja ze 100% stopą zwrotu.

Projektowanie nowoczesnych sklepów internetowych

Postaw na grafikę i rzetelne opisy. Współczesny e-konsument jest wymagający. Oczekuje profesjonalizmu. Najlepsze czego możesz mu dostarczyć to doskonałej jakości zdjęcia i szczegółowe, wartościowe opisy. Im mniej pozostawisz miejsca na pytania i niepewność, tym szybsza będzie decyzja zakupowa.

Zapewnij zgodność ze standardem Progressive Web App. Twój sklep będzie działał nawet kiedy nie ma dostępu do Internetu. Ta funkcjonalność jest szczególnie użyteczna dla urządzeń mobilnych, korzystających w „zrywającego się” łącza. Strona sklepu działa, jakby wczytała się do urządzenia, niezależnie od dostępu do sieci

Nowoczesny sklep to szybki sklep. Nie ma szans, aby współczesny kupujący czekał, aż załaduje się zdjęcie lub opis produktu. Nawet na finalnym etapie płatności, najmniejsze zakłócenia w działaniu, mogą doprowadzić do porzucenia koszyka.

Pełna integracja Twojego sklepu z systemami szybkich płatności i firmami kurierskich. Ta kwestia jest w dzisiejszych czasach oczywistą oczywistością. Klienci opuszczą Twój sklep jeśli nie będą mogli w wygodny sposób zapłacić czy wybrać formy dostawy.

Dlaczego kupujemy przez Internet?

E-sprzedaż jest wciąż w fazie rozwoju i umacniania. Wskazują na to zachowania konsumentów. Z badań CBRE wynika, że około 75% Polaków zamawia produkty w sieci przynajmniej raz w miesiącu. Grupą, najchętniej wydającą pieniądze w Internecie, są osoby w wieku 25-44 lata. Wśród których, aż około 86% kupuje z taką częstotliwością.

Wraz ze wzrostem ilości klientów, wzrasta naturalnie ilość sprzedawców. Sklepów internetowych wciąż przybywa, ale przybywa jednocześnie e-konsumentów. Sprzedaż w Internecie rośnie niemal w każdym segmencie sprzedaży. Dynamicznie rozwijają się również firmy kurierskie i szybkie metody płatności. Nowością w ostatnich latach są płatności odroczone. Korzysta z nich coraz więcej osób, ponieważ doskonale wpisują się w styl „convenient”. Współczesny konsument oczekuje. Wybiera platformy sprzedażowe, które mają szerszą i ciekawszą ofertę korzyści dodatkowych. Normą są darmowe dostawy i zwroty.

Zakupy przez Internet to przede wszystkim oszczędność czasu i komfort. Łatwości znalezienia wymarzonego produktu, w żaden sposób nie da się porównać do zakupów stacjonarnych. Produkty zamówisz szybko i wygodnie o dowolnej porze. Ilość wykonywanych transakcji wrosła wraz z rozwojem m-commerce czyli zakupów przy użyciu urządzeń mobilnych. Za pomocą telefonu kupuje aż 76% badanych. W najmłodszej grupie (osoby w wieku 15-24 lata) robi to aż 92%. Mimo rosnącej popularności zakupów mobilnych, wciąż aż 80% osób dokonujących zakupów za pośrednictwem tego typu urządzeń, napotyka w tym procesie na trudności i problemy (Źródło: Mobirank).

Myśląc o założeniu sklepu internetowego warto zaufać specjalistom w branży. Nie jest to zadanie łatwe. Wymaga wiedzy i doświadczenia. Obserwacja dynamicznego rozwoju rynku e-commerce i zachowań konsumenckich, która pozwala na tworzenie najlepszych serwisów.

Najważniejsze cechy dobrego sklepu internetowego:

 • Dopasowanie wyglądu sklepu do jego grupy docelowej.
 • Dopracowana wersja mobile.
 • Marketing i skuteczne SEO.
 • Dobre doświadczenie klienta – użyteczność.
 • Brak konieczności rejestracji przy zakupie.
 • Wartościowe i rozbudowane opisy kategorii i produktów.
 • Dostęp do różnych form płatności.
 • Dostęp do różnych form dostawy.

Projektowanie szybkich sklepów internetowych

Czas to pieniądz! W dzisiejszym, szybkim świecie, konsumenci są wymagający. Nie ma dla nich nic bardziej denerwującego niż sklep internetowy, który nie działa szybko i sprawnie. To najprostszy sposób, by zniechęcić do siebie klientów i zostać uznanym za nieprofesjonalnego. Możesz być pewien, że większość klientów porzuci koszyk i opuści Twój sklep.

Co gwarantujemy? Szybkie serwery, wydajne komponenty, nieszablonowe rozwiązania.
Po co to robimy? Bo gwarantuje prawidłową, komfortową, a przede wszystkim szybką pracę sklepu.

Tylko szybka transakcja ma szansę w szybkim świecie.

Zakupy to dla większości z nas przykry obowiązek. Nawet jeśli dokonujemy zakupu wymarzonej rzeczy, nie zaakceptujemy źle działającego serwisu.

Aby sklep internetowy był sukcesem, musi zostać spełniony szereg kryteriów. Jednym z absolutnie najważniejszych jest dobrze przygotowana oferta. Produkty muszą być odpowiednio przyporządkowane do kategorii. Klucz doboru powinien być jasny i zgodny z ogólnymi zasadami. Wpłynie to następnie na intuicyjność wyszukiwania.

Tworzenie szybkich sklepów internetowych

Dobry produkt musi być podany w odpowiedniej formie. Intuicyjny projekt sklepu i nieskomplikowany proces transakcji zapewnią płynne przemieszczanie się w stronę koszyka. Efekty wizualne dostarczą piękne zdjęcia. Satysfakcję i wiedzę przekażą wartościowe, wyczerpujące opisy. Nakierowywanie klienta na podjęcie decyzji zakupowej doskonale wspomogą umiejętnie rozlokowane przyciski CTA.

Dołóż do tego jasną politykę zwrotów, niską cenę i koszt wysyłki. Klient jest Twój.

Jednak na nic zda się ten wysiłek, jeśli sklep internetowy nie będzie otwierać się szybko. Internauci cenią swój czas, dlatego wybierają łatwe zakupy i nieskomplikowane transakcje.

Tworzenie sklepów internetowych zgodnych z RODO i Omnibus

Bezpieczeństwo i działanie zgodnie z literą prawa, jest podstawą działalności każdego przedsiębiorstwa. Prowadząc sklep internetowy należy przestrzegać przepisów prawa polskiego i unijnego.

Ustawa o RODO nakłada na sprzedającego obowiązki związane z ogólnie pojętą ochroną danych klienta. Zalicza się do nich zbieranie, przetwarzanie, udostępnianie i przechowywanie. Nie stosowanie się się do ustalonych wymogów, może wiązać się z dotkliwymi karami finansowymi.

Bezpieczeństwo – certyfikat SSL

Sklep online musi być bezpieczny. Powszechnie przyjętym i stosowanym standardem szyfrowania danych jest Secure Socket Layer – SSL. Uzyskanie certyfikatu oznacza, że wdrożony został protokół sieciowy używany do bezpiecznych połączeń internetowych. Zapewnia on poufność danych, które powierza Ci klient. Jego dane teleadresowe, szczegóły operacji płatniczych, hasło pozostają w pełni chronione.

Projektowanie sklepów internetowych zgodnych z RODO i Omnibus

Wdrożenie systemu bezpiecznej strony potwierdza Twoją wiarygodność i profesjonalizm. Strona oznaczona symbolem otwartej kłódki uznawana jest za niebezpieczną. Najprawdopodobniej większość osób od razu opuści taka stronę.

Nasze sklepy internetowe to gwarancja, że możesz spać spokojnie. Zadbamy o to, aby Twój sklep spełniał wszystkie warunki RODO i był bezpieczny dla użytkowników.

Tworzenie responsywnych sklepów internetowych

Responsywność jest jedną z tych cech, bez których współczesne strony i sklepy internetowe nie mogłyby istnieć. Responsywne to takie, które odpowiadają współczesnym potrzebom i działają tak samo dobrze na każdym urządzeniu. Urządzenia mobilne, przede wszystkim smartfony, są dziś najczęściej wykorzystywanymi urządzeniami przenośnymi i wciąż zyskują na popularności. Blisko 50% użytkowników robi zakupy online właśnie przy użyciu telefonu. Warto zatem zdawać sobie sprawę, że brak responsywności to nie tylko obniżony komfort użytkowania sklepu. To również realne straty finansowe spowodowane utratą klientów.

Sklepy internetowe, które tworzymy wyposażone są w technologię RWD. Dzięki niej Twoi klienci będą mogli dokonywać wygodnych zakupów online na dowolnym urządzeniu.

Projektowanie responsywnych sklepów internetowych

Czemu ważne jest, aby sklepy internetowe były responsywne?

Responsive Web Design (RWD) gwarantuje poprawne wyświetlanie treści zamieszczonych w danym serwisie. Zawartość będzie taka sama niezależnie od tego, na jakim urządzeniu działamy. Prawidłowo wyświetlają się wszystkie elementy, tj. treść, zdjęcia, grafiki, itd. Niezależnie od wielkości ekranu, strona będzie wyglądać tak samo na komputerze, tablecie i telefonie. Układ automatycznie dopasuje się do rodzaju jednostki. Dzięki temu, użytkownik w łatwy i wygodny sposób, ma dostęp do tej samej treści.

Responsywne sklepy internetowe to przede wszystkim wygoda użytkowania. Niezależnie od tego, jaki sprzęt uruchomimy, możemy swobodnie korzystać ze znanych nam stron.
Pozytywne doświadczenie klienta jest bardzo cenne. Zadowolony klient, to klient, który wróci, poleci nas znajomym lub wystawi dobrą opinię. W każdym przypadku wygrywamy. Zatem ważne, aby klient dostał nie tylko produkt, jakiego potrzebuje. Najważniejsze, żeby był zadowolony z jakości obsługi. Od początku do końca.

Responsywność jest dość mocno powiązana z social media. Z social mediów korzysta około 72% osób zamieszkujących w Polsce (Źródło: Empemedia). Dodatkowo, korzystają z nich, głównie przy użyciu smartfonów. Często treści lub produkty widziane np. na Facebooku, poszukiwane są w Google. Jeśli serwis sklepu podanego w wyszukiwarce nie uruchamia się na telefonie, tracimy potencjalnego klienta. Poważnie! To właśnie wśród tej grupy najczęściej zdarzają się zakupy pod wpływem impulsu.

Projektowanie łatwych w obsłudze sklepów internetowych

Mniej znaczy więcej, czyli jak minimalizując ilość funkcjonalności systemu, dostarczać maksimum korzyści?

Od ponad 2011 roku pracujemy z klientami, gromadząc cenne doświadczenia. Mieliśmy okazję obserwować ewolucję rynku sprzedaży internetowej w Polsce.

Cenne informacje zdobyte na przestrzeni lat sprawiają, że jesteśmy ekspertami w branży.
Najważniejsze to działać szybko i sprawnie.
Zachowując minimalizm i prostotę przekazu docierać do wszystkich odbiorców.

Dostarczamy sklepy internetowe, systemy integracji i gotowe e-sklepy.
Przygotowujemy je w zgodzie z obowiązującymi standardami i potrzebami klientów.

Tworzenie łatwych w obsłudze sklepów internetowych

Dobry sklep internetowy czyli jaki?

Dynamiczny przyrost ilości osób kupujących online w ostatnich latach, spowodował zmiany w rynku e-commerce. E-konsumenci stali się bardziej wymagający. Stale zmienia się i ewaluuje grupa odbiorców oraz kanały sprzedaży. Przybywa także sprzedających, a konkurencja stale rośnie. Te czynniki powodują również określone zmiany w zachowaniach sprzedawców. Zadowolenie klienta staje się pierwszym i najważniejszym kryterium w osiąganiu celów biznesowych. Jak osiągnąć wysoki poziom zadowolenia klienta?

Zadbaj o UX czyli doświadczenie klienta.

UX z angielskiego user experience czyli doświadczenie użytkownika. Określa wrażenia jakich doświadcza użytkownik w kontakcie z produktem. Stosowana najczęściej w kontekście interakcji człowiek-komputer.

W latach 70-tych XX wieku powstały pierwsze komputery. Oddane do użytku, okazały się niezwykle skomplikowane w obsłudze. Aby mogli z nich korzystać nie tylko wykwalifikowani specjaliści, należało zmienić koncepcję projektu. Projekt musiał uwzględniać logikę człowieka, nie maszyny (Źródło: Wikipedia).

Tworząc sklep internetowy, przede wszystkim zastanów się do kogo chcesz dotrzeć. Określenie grupy docelowej jest najważniejszym kryterium, do którego dostosowywane są pozostałe narzędzia. Wiedząc czego oczekuje grupa docelowa, stworzysz dla niej przyjazną przestrzeń.

E-konsument najchętniej zostawia swoje pieniądze tam, gdzie oprócz dobrego produktu, znajduje komfort. Dobry sklep to taki, w którym użytkownik łatwo, wygodnie, w krótkim czasie znajdzie to, czego potrzebuje. Ta podróż powinna być przyjemna i mało angażująca. Zakupy to jedna z wielu czynności, które klient musi wykonać w ciągu dnia. Nie powinny stanowić dla niego wyzwania. Zapewnij łatwą, intuicyjną nawigację, użyteczność treści, atrakcyjny design. Responsywność, szybkość i bezpieczeństwo witryny pozwolą klientowi płynnie przejść do koszyka i zakończyć transakcję bezproblemową płatnością.

Każdy sklep tworzony jest z myślą o generowaniu jak największego dochodu ze sprzedaży.
Kieruj się doświadczeniem twórców pierwszych komputerów. Myśl o kliencie, a Twój sklep stanie się wytwórnią pozytywnych doświadczeń, które przełożą się na Twoje zyski.

Projektujemy sklepy internetowe dla firm z całej Polski, w tym:

 • Tworzenie sklepów internetowych
 • Tworzenie sklepów internetowych Białystok
 • Tworzenie sklepów internetowych Bydgoszcz
 • Tworzenie sklepów internetowych Gdańsk
 • Tworzenie sklepów internetowych Gorzów Wielkopolski
 • Tworzenie sklepów internetowych Katowice
 • Tworzenie sklepów internetowych Kielce
 • Tworzenie sklepów internetowych Kraków
 • Tworzenie sklepów internetowych Lublin
 • Tworzenie sklepów internetowych Łódź
 • Tworzenie sklepów internetowych Olsztyn
 • Tworzenie sklepów internetowych Opole
 • Tworzenie sklepów internetowych Konin
 • Tworzenie sklepów internetowych Poznań
 • Tworzenie sklepów internetowych Rzeszów
 • Tworzenie sklepów internetowych Szczecin
 • Tworzenie sklepów internetowych Toruń
 • Tworzenie sklepów internetowych Warszawa
 • Tworzenie sklepów internetowych Wrocław
 • Tworzenie sklepów internetowych Zielona Góra

Własny sklep internetowy
stanowi początek rywalizacji
na konkurencyjnym rynku

Chcesz, abyśmy wzięli na siebie bieżąca obsługę i promocję Twojej firmy w sieci?

Oceń nasz tekst

Kliknij gwiazdkę, aby dodać ocenę tekstu!

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 49

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten tekst.

Co otrzymasz w pakiecie wraz ze swoim
nowym sklepem internetowym?

optymalizacja sklepów internetowych

Optymalizacja SEO

Wszystkie sklepy internetowe tworzone przez nas są zgodnie z zaleceniami dotyczącymi zasad SEO. W praktyce oznacza to, że technologia, struktura oraz treść sklepu zostaną zaprojektowane tak, aby Twoja witryna wyświetlała się wysoko w wyszukiwarkach online.

szkolenie z obsługi sklepu

Szkolenie z obsługi

Projektując nasze sklepy internetowe kierujemy się tym, by były proste w obsłudze dla każdego. Dodatkowo, oferujemy Ci darmowe, 2 godzinne szkolenie. Dowiesz się podczas niego jak dodawać i edytować produkty, realizować zamówienia, analizować dane.

integracja z narzędziami google

Integracja z narzędziami

Tworzone przez nas sklepy internetowe posiadają wszelkie niezbędne elementy. Instalujemy takie narzędzia jak: pixel Facebooka, kody Google Ads i Google Analytics, Google Search Console. Są one odpowiedzialne za pozycjonowanie, analitykę, a także działania marketingowe.

certyfikat ssl dla sklepu

Certyfikat SSL

Nasza agencja marketingowa to zespół profesjonalistów, dla których bezpieczeństwo Twojego sklepu jest bardzo ważne. Twój sklep internetowy zostanie wyposażony w „zieloną kłódkę”. Odpowiada ona za bezpieczeństwo informacji Twoich klientów (na przykład szyfruje numery kart płatniczych).

stabilny hosting dla sklepu

Stabilny hosting

Sklepy internetowe to szybki, stabilny i wydajny hosting. Bez problemu poradzi sobie z generowanym ruchem użytkowników. Twój sklep będzie działał naprawdę sprawnie.

bezpieczeństwo danych sklepu

Bezpieczeństwo danych

Wiemy jak ważne jest, by dane były bezpieczne. Sklepy online mają ustawione regularne wykonywanie kopii zapasowych. Nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć, więc chcemy zabezpieczyć Twój sklep na wypadek poważniejszych awarii.

Opinie naszych kontrahentów

Najbardziej dumni jesteśmy z tego, że nadal współpracujemy z wieloma tymi samymi osobami, które zatrudniały nas na samym początku.

Ciekawa Strona opinie

Młodzi, kreatywni ludzie z pasją! Jestem bardzo zadowolona z projektu i pracy agencji reklamowej. Cenię sobie dyspozycyjność oraz szczegółowość. Jestem mile zaskoczona [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Katarzyna Koszela

ORGANIZATOR SPOTKAŃ AUTORSKICH

Ciekawa Strona opinie

Żaden pixel nie został zmarnowany. Osoba odpowiedzialna za grafiki doskonale zdaje sobie sprawę z tego. Pixel Perfect oraz marketing na najwyższym poziomie.

Ocena 5/5 za jakość usług

Rafał Jóśko

WPHOCUS

Ciekawa Strona opinie

Bardzo rzetelna i fachowa firma. Uważam, że w dzisiejszych czasach ważne jest profesjonalnalne i ludzkie podejście do klienta i ta firma właśnie taka jest! Polecam!

Ocena 5/5 za jakość usług

Patrycja Bajerska

JUBILER BAJERSCY

Ciekawa Strona opinie

Pełen profesjonalizm i niebywałe zaangażowanie w wykonywaną pracę. Na podkreślenie zasługuje szczególnie fakt bezproblemowego kontaktu i pełnej dyspozycyjności. Zdecydowanie polecam!

Ocena 5/5 za jakość usług

Aleksander Walczak

SKLEPIK SENIORA

Ciekawa Strona opinie

Strona internetowa wraz ze sklepem wygląda profesjonalnie. Wszystko wykonane w terminie, z należytą starannością w nowoczesny sposób. Polecam

Ocena 5/5 za jakość usług

Julia Judecka

EKOJUDECCY

Ciekawa Strona opinie

Bardzo polecam! Usługa zrealizowana w sposób profesjonalny. Strona wygląda dokładnie tak, jak chciałam. Oprócz tego – co dla mnie było bardzo dużym ułatwieniem [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Karolina Leśniewska

ODDIETUJ SIĘ

Ciekawa Strona opinie

Praca wykonana zgodnie z ustaleniami, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Strona jest nowoczesna , przejrzysta, zainteresowanemu umożliwia szybki kontakt z moją firmą [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Wiesław Pospiech

GRAWEL

Ciekawa Strona opinie

Ocena realizacji projektu jak i sama współpraca z p. Mateuszem, może być tylko i wyłącznie pozytywna. Wszystko co należałoby pochwalić, uznać czy docenić zostało napisane [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Dariusz Babacz

ECO PUCH ZAKŁAD PIERZARSKI

Ciekawa Strona opinie

Oprócz wiedzy merytorycznej firmę Ciekawa Strona wyróżniają na rynku duże umiejętności miękkie: kreatywność, elastyczność oraz umiejętności negocjacyjne. Gorąco polecam [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Łukasz Burtowy

KRAINA DZIECI

Ile kosztuje
sklep internetowy?

Wybierz pakiet idealny dla siebie

> > >

Cena

Szata graficzna

Formy płatności

Formy dostawy

Regulamin sklepu internetowego

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (Polityka prywatności)

Informacja o ciasteczkach przeglądarki (Polityka cookies)

Integracja z narzędziami Google

Konfiguracja skryptu zgodności z RODO (tzw. Cookie bar)

Optymalizacja SEO: Meta tagi Title i Description

Dodanie kategorii przesłanych przez zleceniodawcę

Podstrony informacyjne (treść dostarcza klient)

Serwer hostingowy

Szkolenie z obsługi

Instalacja i uruchomienie sklepu

Woo Standard

5000 zł

Szablon spersonalizowany pod branżę klienta

Przelew tradycyjny, płatność przy odbiorze

Wysyłka kurierem (ręczne nadawanie paczki), odbiór osobisty

ikonka brak w pakiecie
ikonka brak w pakiecie
ikonka brak w pakiecie
ikonka brak w pakiecie
ikonka brak w pakiecie
ikonka brak w pakiecie

do 10 kategorii

Kontakt, O firmie

Szybki hosting SSD NVMe 25GB / rok

ikonka brak w pakiecie

Woo Premium

12 000 zł

Szablon spersonalizowany pod branżę klienta

Przelew tradycyjny, płatność przy odbiorze, szybkie płatności
(tpay, paynow), paypal, Blik

Wysyłka kurierem (integracja apaczka, furgonetka),
paczkomaty InPost, odbiór osobisty

ikonka zawarte w pakiecie
ikonka zawarte w pakiecie

ikonka zawarte w pakiecie

Search Console (sklep będzie widoczny w Google),
Analytics 4 (analityka), Merchant (Google zakupy)

ikonka zawarte w pakiecie

Strona główna + 30 kategorii

do 30 kategorii

Kontakt, O firmie, Reklamacje i zwroty, Koszty dostawy

Szybki hosting SSD NVMe 50 GB / rok

Do 4h w cenie

ikonka zawarte w pakiecie

Szukasz indywidualnego rozwiązania?

Realizujemy dedykowane: projekty graficzne, konfiguratory, moduły oraz wszelkie inne rozwiązania dla platfromy WooCommerce.

Skontaktuj się z nami aby szczegółowo omówić Twój projekt.

zadzwoń lub napisz