fbpx

Tworzenie stron internetowych Poznań

Dobrze zaprojektowana strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojego biznesu. Nie ważne czy prowadzisz niewielki sklep, a może dużą firmę produkcyjną – daj się zauważyć. Dzisiejsza rzeczywistość ściśle połączona jest ze światem online. To dużo większe możliwości dotarcia do klientów i zaprezentowania zalet swojej firmy.

Zaufaj nam, stworzymy dla Ciebie stronę internetową od A do Z. Zadbamy o to, aby była atrakcyjna wizualnie, ale przede wszystkim funkcjonalna i bezpieczna. Dzięki stronie internetowej potencjalni klienci dowiedzą się, dlaczego warto wybrać właśnie Twoją firmę!

Projektowanie stron internetowych Poznań

Projektujemy i pozycjonujemy strony internetowe od 2011 roku!

Przyjdź ze swoim projektem, wybierz jeden z gotowym szablonów lub zdaj się w 100% na nas. W każdym z tych przypadków stworzymy dla Ciebie stronę www, która realnie przełoży się na wzrost Twojego biznesu.

Tworzenie stron www Poznań
10 lat na rynku
10+ lat
na rynku

Tworzymy nieprzerwanie od 2011 roku. Szkolimy się u najlepszych żeby zapewniać najskuteczniejsze rozwiązania.

dziesiątki realizacji
Dziesiątki
realizacji
Wykonywaliśmy mnóstwo projektów dla wielu firm reprezentujących dziesiątki różnych branż.
wszechstronny zespół
Wszechstronny
zespół
Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści od marketingu oraz graficy i programiści z wieloletnim stażem.
kompleksowa obsługa
Kompleksowa
obsługa

Poza projektowaniem stron i sklepów zapewniamy wsparcie w zakresie Google Ads, Facebook Ads i SEO.

Strony internetowe Poznań

Dobrze zaprojektowana strona internetowa to taka, którą łatwo się obsługuje oraz rozwija. Nasza agencja marketingowa stawia na rozwiązania przyjazne klientom. Udowodnimy Ci, że z łatwością opanujesz obsługę takiej strony. Wszystkie realizacje wykonujemy w systemie WordPress. Jest on obecnie najpopularniejszym narzędziem samodzielnego zarządzania treścią. To bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze system, który oferuje szereg wtyczek, szablonów, funkcjonalności. Abyś czuł się w 100% pewnie, w cenie wykonania witryny, zapewniamy kompleksowe szkolenie z zarządzania stroną w WordPress.

Co ważne, WordPress jest systemem powszechnie znanym, więc z jego obsługą poradzi sobie większość specjalistów czy też inna agencja, której chciałbyś powierzyć dalszą obsługę i rozwój swojej strony internetowej. Dostajesz więc witrynę w bardzo uniwersalnym formacie, która nie zamyka Cię na wąskie grono specjalistów, a daje szerokie pole do zmian, jeśli poczujesz taką potrzebę. Z pewnością zaletą WordPress jest też fakt, że w odróżnieniu od innych stron HTLM, generuje najniższe koszty, przy jakościowych rozwiązaniach. Chcemy, aby strona internetowa Twojej firmy służyła Ci przez lata, dlatego stawiamy na możliwie najlepsze obecnie dostępne technologie. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że strony internetowe WordPress to proste, a zarazem doskonale działające narzędzie reklamy w Internecie.

Strony wykonane w WordPress łatwo się pozycjonuje. W ramach naszej usługi oferujemy optymalizację pod kątem SEO. Dzięki niej, Twoja strona będzie miała wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Przekonaj się, że dobra strona internetowa wpłynie korzystnie na wizerunek Twojej firmy oraz zwiększoną sprzedaż i napływ nowych klientów.

Cena strony internetowej Poznań

Czujesz, że już czas, aby Twój biznes funkcjonował w przestrzeni on-line? Zainteresowała Cię nasza oferta i zastanawiasz się jaka jest cena strony internetowej? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Projekt strony internetowej to złożony proces, a finalna cena zależy od wielu czynników. Podstawowa wersja ma stosunkowo niską cenę, więc im bardziej rozbudowana strona, tym cena automatycznie wzrasta.

Cena zależna jest od wielkości strony, mierzona ilością podstron oraz funkcji (na przykład moduły, filtracje, katalogi produktów). Na cenę mocno wpływa też jakość wykonania. Prosta graficznie strona, stworzona na szablonie, będzie zdecydowanie tańsza niż oryginalny projekt, wymagający wielu godzin pracy grafika. Warto przed decyzją o zleceniu strony internetowej przemyśleć jej cel. Pozwala określić, czy tworzymy podstawową stronę wizytówkową (zawierającą tylko informacje kontaktowe, opis usług i inne podstawowe dane), czy też bardziej rozbudowaną.

Nie bez znaczenia jest również wykonawca usługi. Warto postawić na sprawdzoną agencję interaktywną. Dlaczego? Wybierając nas, oprócz strony internetowej otrzymujesz kompleksową usługę związaną z jej wdrożeniem oraz pełne wsparcie na każdym etapie projektu. Nie zostawimy Cię bez pomocy, a nowa strona internetowa nie będzie miała przed Tobą tajemnic.

Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią doradzimy, jakie rozwiązanie będzie optymalne dla potrzeb Twojego biznesu. Na podstawie briefu projektu zaproponujemy odpowiedni pakiet oraz oszacujemy koszty.

Mobilne strony internetowe

Statystyki pokazują rosnącą popularność urządzeń mobilnych, jeśli chodzi o przeglądanie stron internetowych oraz zakupy on-line. Ponad 50% użytkowników preferuje właśnie taką formę korzystania z sieci. Coraz większa przystępność urządzeń oraz szybki Internet bezprzewodowy sprawiają, że będzie to jeszcze powszechniejsze zjawisko. Strona internetowa powinna więc być przystosowana do wyświetlania na różnych urządzeniach mobilnych (telefonach komórkowych, smartfonach, tabletach). Jej jakość nie powinna być gorsza, a nawigacja utrudniona w stosunku do wyświetleń na komputerze. Pewnie spotkałeś się ze stronami internetowymi, które w wersji mobilnej były dużo wolniejsze i mniej czytelne w obsłudze. Niestety, nie zachęcają one do tego, aby szerzej zainteresować się produktem lub usługą. Nie popełnij tego błędu przy tworzeniu własnej strony internetowej. Spraw, aby klienci czuli, że korzystanie z niej jest wygodne, szybkie i proste.

Tworzone przez nas strony internetowe są responsywne, czyli tak samo czytelne na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych. W dzisiejszych czasach to już standard i wyznacznik dobrze zaprojektowanej strony. Na każdym z urządzeń Twoja strona będzie taka sama – atrakcyjna wizualnie, czytelna i szybka w obsłudze. Dzięki temu nie stracisz żadnego klienta wstępnie zainteresowanego Twoją ofertą. Mobilność strony internetowej to naprawdę ważny czynnik, o który należy zadbać. W dobie regularnego korzystania z urządzeń mobilnych, naprawdę wielu klientów może odnaleźć Cię tą drogą i zostać na dłużej. Nie chcesz ich przecież zniechęcić ich na starcie, prawda?

Firmowe strony internetowe Poznań

Strona internetowa to podstawa niemal każdej firmy, bez względu na jej wielkość lub branżę. W dobie Internetu, gdzie spora część życia biznesowego przeniosła się do sieci, łatwiej o firmę bez stałej siedziby, niż bez strony internetowej. Pełni ona funkcję wizytówki, reklamy oraz jest formą budowania zaufania. Brak strony internetowej może mocno zniechęcać, czy wręcz podważać wiarygodność danego biznesu. To inwestycja, która procentuje i spełnia swoje cele długofalowo.

Ponad 10 lat doświadczenia i współpracy z różnymi klientami spowodowało, że firmowe strony internetowe nie mają dla nas tajemnic. Projektujemy je tak, aby były jak najlepiej dobrane do danej branży, wyróżniające się na tle konkurencji, kreatywne, a także łatwe i czytelne w obsłudze. Chcemy, aby nasze strony służyły przez długi czas, niczym dobrze skrojony garnitur.

Oferujemy zarówno strony na szablonach, jak i projektowane wedle indywidualnego projektu. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły oraz chętni, aby podzielić się naszym doświadczeniem. Zadbamy też, aby witryna była bezpieczna, zgodna z wytycznymi RODO, zoptymalizowana pod kątem SEO. Z profesjonalną stroną internetową masz szansę na dużo większą sprzedaż i zainteresowanie Twoimi usługami.

Jeśli czujesz, że strona internetowa to za mało, pomożemy Ci zająć się kompleksową obsługą marketingową Twojej firmy – poprowadzimy kampanie reklamowe, wypromujemy stronę za pomocą Google AdWords, stworzymy bloga z interesującymi artykułami eksperckimi. Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom, które pomogły wielu przedsiębiorcom.

Projektowanie widocznych stron internetowych Poznań

Masz doskonały produkt lub usługę, świetnych fachowców i przystępne ceny, a “sprzedaży jak nie było, tak nie ma”? Musisz wiedzieć, że nawet najlepsza oferta nie ma szans na znalezienie odbiorców, jeśli nikt o niej nie wie.
Odpuść sobie rozdawanie ulotek, wieszanie plakatów i banerów, a tym bardziej publikowanie ogłoszeń w lokalnej prasie. Dzisiejszy, nowoczesny marketing wymaga tego, aby Twoja firma była tam, gdzie są jej klienci – czyli w Internecie.

Strony www WordPress
Dobrze zaprojektowane strony internetowe Poznań

Tworzenie ładnych i nowoczesnych stron internetowych Poznań

…czyli takich, których design się nie zestarzeje i będzie aktualny przez wiele najbliższych lat.
Ze stroną internetową jest tak, jak z wystrojem sklepu. Przestarzała i niemodna budzi niepokój i sprawia, że ludzie chcą z niej szybko wyjść. Stylowa i “na czasie” buduje zaufanie i zatrzymuje użytkownika na dłużej.

Dopilnujemy, aby Twoja własna strona www zaliczała się do tej drugiej grupy!

Ładna strona internetowa WordPress
Nowoczesne strony internetowe Poznań

Projektowanie czytelnych stron internetowych Poznań

…czyli prostych w obsłudze i takich, na której Twoi odbiorcy poczują się jak u siebie w domu.
Dobrą i skuteczną stronę www należy rozpatrywać również pod względem jej użyteczności. W końcu, po co Ci serwis, po którym nie da się nawigować, a wykonanie jakiekolwiek czynności zajmuje mnóstwo cennego czasu?

Z nami nie musisz się o to martwić. Zadbamy, aby Twoja strona internetowa była zgodna z zasadami UX (user-experience), czyli użyteczna i prosta w obsłudze!

Czytelna strona internetowa WordPress
Tworzenie czytelnych stron internetowych Poznań

Tworzenie szybkich stron internetowych Poznań

…czyli takich, których czas ładowania będzie trwał tyle, co mrugnięcie okiem.
Jeśli korzystasz z sieci to pewnie doskonale wiesz, że nie ma nic gorszego niż powolny serwis internetowy. Jeżeli strona www ładuje się wolno – Twoi użytkownicy mają tylko 2 wyjścia. Albo – poczekają do końca, aż poziom ich zdenerwowania i frustracji sięgnie zenitu (i w efekcie i tak nic od Ciebie nie kupią. Albo – natychmiast ją opuszczą (nawet nie czekając do końca załadowania).

W naszej firmie dbamy o to, aby ładowanie i działanie stron internetowych było naprawdę ekspresowe. Używamy sprawdzonych serwerów, wyłącznie lekkich i wydajnych komponentów, a do tego kilku “trików”, które znają tylko nasi programiści.

Szybka strona internetowa WordPress
Tworzenie szybkich stron internetowych Poznań

Projektowanie responsywnych stron internetowych Poznań

…czyli takich, dzięki którym Twoi potencjalni klienci będą mogli znaleźć Cię zarówno przy użyciu smartfonu, tabletu, jak i komputera.
Blisko 50% użytkowników korzysta z sieci za pomocą urządzeń mobilnych. To oznacza, że responsywna strona www jest obecnie standardem, który pozwala Ci docierać i utrzymywać kontakt ze znacznie większą grupą niż dotychczas (gdy większość korzystała tylko z komputerów stacjonarnych).

Dopilnujemy, aby Twoja strona była tak samo ładna, czytelna i szybka – zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych.

Mobilne strony internetowe WordPress
Tworzenie stron internetowych mobilnych Poznań

Tworzenie stron www zgodnych z RODO

…czyli taka, za którą nie grożą Ci żadne sankcje ze strony urzędów.
Kojarzysz te przepisy? My niestety też. Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że brak spełniania określonych wymogów może Cię narazić na bardzo dotkliwe kary finansowe – sięgające nawet dziesiątek tysięcy złotych.

Z nami zyskasz pewność, że Twoja strona internetowa jest w 100% zgodna z RODO, a co za tym idzie – nie musisz się obawiać ewentualnych kontroli.

Strony www zgodne z RODO
Strony internetowe zgodne z RODO Poznań

Tworzenie stron internetowych prostych w obsłudze Poznań

…czyli zbudowanych na silniku, który gwarantuje elastyczność i pełne bezpieczeństwo.
Obawiasz się, że nie dasz sobie rady z jej obsługą? Nie tym razem! Wszystkie projekty realizujemy za pomocą stabilnego i przewidywalnego oprogramowania typu open source.

WordPress, bo o nim mowa, charakteryzuje się ogromną liczbą szablonów, wtyczek, funkcjonalności oraz tym, że na rynku funkcjonuje mnóstwo specjalistów znających się właśnie na tym silniku.

To oznacza, że nawet jeśli nasze drogi się rozejdą – z łatwością znajdziesz inną agencję, która zajmie się obsługą i dalszym rozwijaniem Twojej strony internetowej.

Strona prosta w obsłudze
Strona internetowa prosta w obsłudze

Projektujemy strony internetowe dla firm z całej Polski, w tym:

 • Tworzenie stron internetowych
 • Tworzenie stron internetowych Białystok
 • Tworzenie stron internetowych Bydgoszcz
 • Tworzenie stron internetowych Gdańsk
 • Tworzenie stron internetowych Gorzów Wielkopolski
 • Tworzenie stron internetowych Katowice
 • Tworzenie stron internetowych Kielce
 • Tworzenie stron internetowych Kraków
 • Tworzenie stron internetowych Lublin
 • Tworzenie stron internetowych Łódź
 • Tworzenie stron internetowych Olsztyn
 • Tworzenie stron internetowych Opole
 • Tworzenie stron internetowych Poznań
 • Tworzenie stron internetowych Rzeszów
 • Tworzenie stron internetowych Szczecin
 • Tworzenie stron internetowych Toruń
 • Tworzenie stron internetowych Warszawa
 • Tworzenie stron internetowych Wrocław
 • Tworzenie stron internetowych Zielona Góra

Własna strona internetowa to dopiero początek walki na bardzo konkurencyjnym rynku

Chcesz, abyśmy zajęli się także obsługą marketingową Twojej firmy?

Oceń nasz tekst

Kliknij gwiazdkę, aby dodać ocenę tekstu!

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 80

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten tekst.

Co otrzymasz w pakiecie razem
ze swoją nową stroną internetową?

optymalizacja sklepów internetowych

Optymalizacja SEO

Twój serwis www zostanie stworzony zgodnie z zaleceniami dotyczącymi jego pozycjonowania. To oznacza, że jego technologia, struktura, jak i treść zostaną zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

szkolenie z obsługi sklepu

Szkolenie z obsługi

Twoja strona będzie bardzo prosta w zarządzaniu. A żeby dać Ci pewność, że z łatwością sobie z tym poradzisz – zapewnimy Ci kompleksowe (i darmowe!) szkolenie wprowadzające.

integracja z narzędziami google

Integracja z narzędziami

Umieścimy w niej wszelkie niezbędne elementy odpowiadające zarówno za bieżącą analitykę, jak i prowadzenie działań marketingowych. W tym: kody Google Analytics i Ads, jak i pixel Facebooka.

certyfikat ssl dla sklepu

Certyfikat SSL

Zadbamy o bezpieczeństwo Twoje, jak i Twoich odbiorców. Strona będzie posiadała “zieloną kłódkę”, która zapewni, że każde połączenie (i przetwarzane dane) będzie doskonale chronione.

stabilny hosting dla sklepu

Stabilny hosting

Dobierzemy serwery, które zapewnią odpowiednią przepustowość oraz wydajność całego serwisu internetowego..

bezpieczeństwo danych sklepu

Bezpieczeństwo danych

Ustawimy wykonywanie regularnych kopii zapasowych, które zabezpieczą Twoją stronę www na wypadek bardziej poważnych awarii.

Oceń nasz tekst

Kliknij gwiazdkę, aby dodać ocenę tekstu!

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 80

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten tekst.

Opinie naszych kontrahentów

Najbardziej dumni jesteśmy z tego, że nadal współpracujemy z wieloma tymi samymi osobami, które zatrudniały nas na samym początku.

Ciekawa Strona opinie

Młodzi, kreatywni ludzie z pasją! Jestem bardzo zadowolona z projektu i pracy agencji reklamowej. Cenię sobie dyspozycyjność oraz szczegółowość. Jestem mile zaskoczona [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Katarzyna Koszela

ORGANIZATOR SPOTKAŃ AUTORSKICH

Ciekawa Strona opinie

Żaden pixel nie został zmarnowany. Osoba odpowiedzialna za grafiki doskonale zdaje sobie sprawę z tego. Pixel Perfect oraz marketing na najwyższym poziomie.

Ocena 5/5 za jakość usług

Rafał Jóśko

WPHOCUS

Ciekawa Strona opinie

Bardzo rzetelna i fachowa firma. Uważam, że w dzisiejszych czasach ważne jest profesjonalnalne i ludzkie podejście do klienta i ta firma właśnie taka jest! Polecam!

Ocena 5/5 za jakość usług

Patrycja Bajerska

JUBILER BAJERSCY

Ciekawa Strona opinie

Pełen profesjonalizm i niebywałe zaangażowanie w wykonywaną pracę. Na podkreślenie zasługuje szczególnie fakt bezproblemowego kontaktu i pełnej dyspozycyjności. Zdecydowanie polecam!

Ocena 5/5 za jakość usług

Aleksander Walczak

SKLEPIK SENIORA

Ciekawa Strona opinie

Strona internetowa wraz ze sklepem wygląda profesjonalnie. Wszystko wykonane w terminie, z należytą starannością w nowoczesny sposób. Polecam

Ocena 5/5 za jakość usług

Julia Judecka

EKOJUDECCY

Ciekawa Strona opinie

Bardzo polecam! Usługa zrealizowana w sposób profesjonalny. Strona wygląda dokładnie tak, jak chciałam. Oprócz tego – co dla mnie było bardzo dużym ułatwieniem [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Karolina Leśniewska

ODDIETUJ SIĘ

Ciekawa Strona opinie

Praca wykonana zgodnie z ustaleniami, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Strona jest nowoczesna , przejrzysta, zainteresowanemu umożliwia szybki kontakt z moją firmą [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Wiesław Pospiech

GRAWEL

Ciekawa Strona opinie

Ocena realizacji projektu jak i sama współpraca z p. Mateuszem, może być tylko i wyłącznie pozytywna. Wszystko co należałoby pochwalić, uznać czy docenić zostało napisane [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Dariusz Babacz

ECO PUCH ZAKŁAD PIERZARSKI

Ciekawa Strona opinie

Oprócz wiedzy merytorycznej firmę Ciekawa Strona wyróżniają na rynku duże umiejętności miękkie: kreatywność, elastyczność oraz umiejętności negocjacyjne. Gorąco polecam [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Łukasz Burtowy

KRAINA DZIECI

Ile kosztuje
strona internetowa?

Wybierz pakiet idealny dla siebie

Pakiet Wordpress - Duża Strona
Duża Strona

Pakiet idealny dla firm, które potrzebują rozbudowanej strony internetowej (do 20 podstron) celem szczegółowego przedstawienia produktów lub świadczonych usług.

3500

zł netto

 1. CMS WordPress
 2. Indywidualny wygląd strony głównej
 3. Strona główna + max. 9 podstron
 4. Możliwość samodzielnej edycji
 5. Roczny serwer hostingowy bez poczty (20GB)
 6. Instalacja certyfikatu SSL
 7. Zamieszczenie grafik dostarczonych przez klienta
 8. Zamieszczenie treści dostarczonej przez klienta
 9. Opcjonalnie: Formularz kontaktowy
 10. Opcjonalnie: Mapa Google
 11. Blog do wpisów
 12. Integracja z narzędziami Google: Search Console, Google Analytics 4
 13. Wstępna optymalizacja pod wyszukiwarkę Google – optymalizacja Meta tytułów i opisów
 14. Szkolenie z obsługi (do 2h)
Pakiet Wordpress - Duża Strona
Ciekawa Strona

Indywidualna, ciekawa, pozyskująca klientów, profesjonalna strona. Ciekawa Strona jest w pełni gotowa na pozycjonowanie.
Najlepszy stosunek ceny do jakości.

od 6000

zł netto

 1. CMS WordPress
 2. Indywidualny wygląd strony internetowej
 3. Strona główna + podstrony bez ograniczeń
 4. Możliwość samodzielnej edycji
 5. Roczny serwer hostingowy z pocztą (50GB)
 6. Instalacja certyfikatu SSL
 7. Zamieszczenie grafik dostarczonych przez klienta
 8. Zamieszczenie treści dostarczonej przez klienta
 9. Opcjonalnie: Formularz kontaktowy
 10. Opcjonalnie: Mapa Google
 11. Blog do wpisów
 12. Integracja z narzędzami Google: Search Console, Analytics, Tag manager, Ads
 13. Optymalizacja wielkości plików z obrazami oraz konwersja do webp (format przyjazdny dla przeglądarek)
 14. Zaawansowana optymalizacja pod wyszukiwarkę Google:
  - optymalizacja Meta tytułów i opisów
  - optymalizacja Nagłówków w treści pod wyszukiwarkę
  - dodanie atrybutów ALT obrazków
 15. Analiza słów kluczowych na podstawie średniej-miesięcznej ilości wyszukiwań
 16. Treści napisane przez Copywritera dla każdej podstrony (min. 2500 znaków)
 17. Dostosowanie strony pod RODO (PP, PC) -dokumenty napisane przez Kancelarię Prawną
 18. Szkolenie z obsługi (do 4h)