fbpx

Marketing internetowy

Stare skrzydlate słowo mówi reklama jest dźwignią handlu inne natomiast, że na renomę pracuje się latami. Marka taka jak choćby Coca-Cola pracowała na swój sukces od 1960 roku i nie ma obecnie na świecie dorosłej osoby, która nie znała by właśnie tego słynnego producenta napoju gazowanego.

Firmy takie jak Apple, Nike, Adidas czy wcześniej wspomniana Colca-Cola inwestują miliony dolarów w kampanie marketingowe. Mówi się, że Coca-Cola Company przeznacza prawie 30% swojego dochodu na budowanie świadomości marki w sieci oraz marketing klasyczny.

Żyjemy w czasach, w których ludzie szukają w sieci praktycznie wszystkiego… w internecie znaleźć możemy informacje o ulubionym zespole, kupić obiad, zamówić ubrania czy usługę hydrauliczną. Sztuką jest dotrzeć do grona odpowiednich odbiorców… i od tego jesteśmy właśnie My.

Marketing internetowy

Prowadzimy kampanie marketingowe, które mają na celu zwiększenie sprzedaży oferowanych produktów czy usług, pozyskanie nowych klientów oraz budowanie świadomości marki. Prowadzenie biznesu w sieci bez marketingu można porównać do otworzenia sklepu obuwniczego na Antarktydzie – w skrócie: bez szans!

Specjalizujemy się w usługach z zakresu: pozycjonowanie stron internetowych, kampanie Google Ads, kampanie Facebook Ads, kampanie Instagram Ads, reklama lokalna. Zapoznaj się z ofertą naszych usług, zadzwoń – umówimy spotkanie, na którym porozmawiamy o Twoich potrzebach oraz o tym w jaki sposób możemy Ci pomóc. Pamiętaj, że nasze spotkania nie są wiążące, a w najgorszym wypadku napijesz się po prostu dobrej kawy.

Reklama w internecie

Zaufaj ekspertom
i zwiększ swój zysk

Pozyskamy dla Ciebie nowych klientów. Zwiększymy sprzedaż Twoich produktów i usług. Sprawimy, że Twoja firma i marka staną się jeszcze bardziej rozpoznawalne.

Reklama Poznań
10 lat na rynku
10+ lat
na rynku

Tworzymy nieprzerwanie od 2011 roku. Szkolimy się u najlepszych żeby zapewniać najskuteczniejsze rozwiązania.

dziesiątki realizacji
Dziesiątki
realizacji
Wykonywaliśmy mnóstwo projektów dla wielu firm reprezentujących dziesiątki różnych branż.
wszechstronny zespół
Wszechstronny
zespół
Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści od marketingu oraz graficy i programiści z wieloletnim stażem.
kompleksowa obsługa
Kompleksowa
obsługa

Poza projektowaniem stron i sklepów zapewniamy wsparcie w zakresie Google Ads, Facebook Ads i SEO.

zwiększ sprzedaż w swojej firmie
Zwiększysz sprzedaż

Wyjdziesz z cienia i zwiększysz przychody w swojej firmie. Bez względu na rodzaj działalności działania marketingowe zawsze zwiększają obroty w firmie.

promuj swoją markę w sieci
Twoja marka zyska na sile

Poprawimy rozpoznawalność Twojej marki w sieci, sprawimy, aby logo oraz nazwa zapadała w pamięć. Ty natomiast zadbasz o dobrą obsługę swoich klientów. Wspólnie sprawimy, aby obecni i przyszli klienci polecali Twoje towary i usługi.

zwiększ zasięg swojej firmy
Zwiększysz zasięg

Internet pozwala nam dotrzeć do odbiorców na terenie całego kraju oraz świata. Liczba Twoich potencjalnych klientów wzrośnie więc w niewyobrażalny sposób.

pozyskaj nowych klientów dla swojej firmy
Pozyskasz nowych klientów

Pozyskasz nowych odbiorców swoich towarów i usług. Możliwe, że wielu z nich nawiąże z Tobą długotrwałe relacje a jeszcze inni staną się fundamentalnymi partnerami dla Twojej działalności.

Niech klienci do ciebie wracają
Dotychczasowi klienci będą chcieli wracać

Dzięki kampanii remarketingowej dotrzemy do grona odbiorców, którzy odwiedzili już stronę Twojej firmy czy takich którzy skorzystali już z Twoich usług. Subtelnie będziemy przypominać im o Twojej marce wyświetlając reklamy na ich ulubionych stronach internetowych.

Dlaczego marketing
w internecie
jest tak istotny?

Przeciętny Polak spędza ponad 6,5 godziny dziennie przed komputerem, a według najnowszych badań liczba ta ciągle wzrasta. Należy tu podkreślić, że drugie grono osób spędza tyle samo lub więcej czasu przed swoim smartfonem. Bez względu na urządzenie większość naszego czasu poświęcamy surfowaniu w internecie. Szukamy plotek, informacji, przepisów, tanich ubrań, lokalnych usług czy dobrych restauracji.

Na każdym etapie generujemy zapytania do wyszukiwarki… nasze zadanie polega na tym, aby generowane przez innych zapytania kierowały dokładnie na Twoje produkty. Poniżej przedstawiamy Ci listę pięciu największych plusów marketingu internetowego. Postaw na jakościowy ruch, nie odkładaj kampanii na później.

Efekty kampanii klientów

Każda kampania reklamowa powinna realizować dla klienta konkretny cel (np. sprzedaż, zapis na newsletter czy kontakt telefoniczny). Sama ilość wejść na stronę nie gwarantuje niczego. Tylko jakościowe wejścia (grupa odbiorców dopasowana do naszego celu) gwarantują skuteczną kampanię.

Kampania reklamowa dla branży dotacje unijne
Strona www - branża dotacje unijne
 • Czas trwania kampanii: 3 miesiące
 • Całkowity budżet reklamowy netto: 2 500 zł
 • Połączeń przychodzących: 235
 • Przesłanych formularzy kontaktowych: 57

Celem kampani było pozyskanie jak najwiekszej ilości kontaktów (właściciele lub współwłasciciele domów jednorodzinnych) zainteresowanych wymianą starego źródła ciepła na nowe – spełniające normy programu Czyste Powietrze.

Kampania reklamowa dla branży medycznej
Sklep www - branża medyczna
 • Czas trwania kampanii: 12 miesięcy
 • Całkowity budżet reklamowy netto: 35 300 zł
 • Sprzedaż w sklepie netto: 278 000 zł
 • Każda wydana złotówka zarobiła na siebie 8,75 zł

Celem kampanii sprzedażowej jest uzyskanie możliwie największego zwrotu z inwestycji – tzw. ROAS który w tym konkretnym przykładzie z każdej wydanej złotówki netto wygenerował przychód na poziomie 8,75 zł.

Kampania reklamowa branża budowlana
Sklep www - branża budowlana
 • Czas trwania kampanii: 4 miesiące
 • Całkowity budżet reklamowy netto: 2 000 zł
 • Sprzedaż w sklepie netto: 35 700 zł
 • Każda wydana złotówka zarobiła na siebie: 17,88 zł

Celem kampanii sprzedażowej jest uzyskanie możliwie największego zwrotu z inwestycji – tzw. ROAS który w tym konkretnym przykładzie z każdej wydanej złotówki netto wygenerował przychód na poziomie 17,88 zł.

Kampania reklamowa branża motoryzacyjna
Strona www - branża motoryzacyjna
 • Czas trwania kampanii: 5 miesęcy
 • Całkowity budżet reklamowy netto: 12 400 zł
 • Połączeń przychodzących: 276

Celem klienta był zakup możliwie największej ilości aut ciężarowych w każdym stanie technicznym. W ciągu 5 miesięcy udało się pozyskać 276 propozycji sprzedaży z czego ponad 30% ofert zostało sfinalizowanych.

Zadzwoń, porozmawiajmy
o Twojej firmie

Nie spekuluj na temat „może w przyszłym tygodniu będzie lepiej”.
Skontaktuj się z nami, aby zmienić swoje „może” na „na pewno będzie lepiej!

Skuteczny marketing internetowy

Dobierzemy najlepsze rozwiązania dla Twojej branży i połączymy je w jedną skuteczną kampanię.
Nie ma znaczenia czy działasz lokalnie jako restauracja, elektryk, adwokat czy świadczysz usługi na terenie całego kraju
– dotrzemy z Twoją ofertą do odpowiednich odbiorców!

Kampanie w Google Ads
Google Ads

Płatne wyniki wyszukiwania w najpopularniejszej na świecie wyszukiwarce Google. Tworzymy wysokiej jakości reklamy, optymalizujemy miesięczne koszty kampanii. Efekty działania kampanii widoczne są w ciągu kliku dni.

Kampanie w sieci reklamowej Google
Sieć Reklamowa Google

Reklamy graficzne, które widzisz obecnie na większości stron internetowych. Idealna forma reklamy do wdrażania nowych produktów czy usług. W szybki sposób dotrzesz to ogromnego grona odbiorców. Idealna narzędzie do remarketingu!

Kampanie w Google zakupy
Google zakupy

Kampanie produktowe wyświetlają się tuż pod paskiem wyszukiwania w Google. W jasny i czytelny sposób prezentują zdjęcie, nazwę, cenę oraz koszt dostawy produktów. Rozwiązanie dedykowane dla sklepów internetowych.

Reklama w Gmail i YouTube
Kampanie Discovery

Kampanie Discovery pozwalają dotrzeć do nawet 3 miliardów klientów na świecie. Reklamy tego typu wyświetlają się na youtube, kartach „Oferty” i „Społeczność” w kliencie Gmail oraz w aplikacji Discovery.

Reklama na Facebooku i Instagramie
Facebook Ads i Instagram Ads

Dotrzyj do odbiorców najpopularniejszego na świecie portalu społecznościowego. Tworzymy piękne profile, przykuwające wzrok reklamy graficzno-tekstowe oraz karuzele produktowe. Pozyskamy potencjalnych klientów dla Twojej firmy.

pozycjonowanie w Google
Pozycjonowanie stron (SEO)

Darmowe wyniki wyszukiwania w Google nadal cieszą się największą popularnością. Sprawimy, abyś dostał się do czołówki organicznych wyników wyszukiwania i czerpał korzyści z jakościowego ruchu w Twoim serwisie. Efekty działań pozycjonowania widoczne są średnio po sześciu miesiącach.

pozycjonowanie lokalne
Reklama lokalna

Reklama lokalna świetnie buduje świadomość marki oraz w znacznym stopniu podnosi jej prestiż. Przygotujemy dla Ciebie projekty bilbordów, banerów reklamowych, plakatów, ulotek oraz wizytówek abyś w jasny i skuteczny sposób informował lokalną społeczność o swoim istnieniu.

Reklama w Linkedin
Reklama LinkedIn

Możesz dotrzeć do grona ponad 675 milionów specjalistów z każdej branży. Idealne miejsce na kampanie reklamowe takie jak: świadomość marki, ewenty stacjonarne czy rekrutacja pracowników.

Pozycjonowanie (SEO)

…czyli wyniki organiczne Google.

Search Engine Optimization – SEO, mylnie nazywane w Polsce pozycjonowaniem to nic innego jak zaawansowane dostosowanie wielu elementów strony internetowej do stale zmieniających się wymagań wyszukiwarek internetowych (w tym przypadku: Google).

Na optymalizację strony składa się wiele czynników, między innymi: prędkość wczytywania, dobrze opisane znaczniki Meta, odpowiednia waga obrazów oraz ich opis w znacznikach alt, skrupulatnie dopracowane treści oraz tytuły, linkowanie wewnętrze oraz dziesiątki innych aspektów na które należy zwracać uwagę.

Pozycjonowanie lokalne czy globalne obok Google Ads to jedna z usług marketingu internetowego przynosząca najlepsze efekty właścicielom serwisów internetowych.

Pozycjonowanie stron w Google
Reklama w internecie - Pozycjonowanie
Reklama w internecie - Google Ads

Google Ads

…czyli płatna reklama w Google.

Płatne kampanie reklamowe w Google Ads pozwalają wyświetlać reklamy tekstowe na szczycie wyników w wyszukiwarce Google z oznaczeniem „Reklama”, reklam graficznych na stronach partnerów Google, reklam produktowych oraz reklam wideo w serwisie YouTube.

W przeciwieństwie do wyników organicznych reklama Google Adwords daje natychmiastowe efekty ponieważ wyświetla się w kilka minut po przygotowaniu i akceptacji kampanii.

Dodatkowo reklama w Google pozwala określić obszar kierowania, dni oraz godziny emisji oraz szereg rozszerzeń tj. wyświetlenie telefonu kontaktowego lub formularza. Płatne reklamy Google Ads można kierować na sprecyzowane grupy odbiorców oraz wybrane urządzenia.

Naszym zadaniem jest przygotowanie oraz optymalizacja kampanii reklamowej tak byś nie przepalał budżetu i czerpał z kampanii ile to tylko możliwe.

Kampanie Google Ads

Facebook Ads,
Instagram Ads

…czyli reklamy graficzne w mediach społecznościowych.

Facebook oraz Instagram to na dzień dzisiejszy najpopularniejsze portale społecznościowe na Świecie. Praktycznie każdy kogo znasz, ma konto na Facebooku… a co trzeci z Twoich znajomych aktywnie z niego korzysta.

Reklama w mediach społecznościowych Facebook oraz Instagram pozwala dotrzeć do bardzo sprecyzowanej grupy odbiorców. Możesz określić wiek, płeć, zainteresowania oraz zachowanie użytkowników co pozwala na dokładne sprecyzowanie Twojego idealnego klienta.

Dodatkowym atutem reklamy w w/w mediach jest atrakcyjny wygląd reklam. Tutaj w przeciwieństwie do wyszukiwarki Google główne skrzypce gra obraz oraz atrakcyjny nagłówek.

Reklama na Facebooku i Instagramie
Reklama w internecie - Facebook Ads

Projektujemy kampanie marketingowe dla firm z całej polski, w tym:

 • Marketing internetowy
 • Marketing internetowy Białystok
 • Marketing internetowy Bydgoszcz
 • Marketing internetowy Gdańsk
 • Marketing internetowy Gorzów Wielkopolski
 • Marketing internetowy Katowice
 • Marketing internetowy Kielce
 • Marketing internetowy Kraków
 • Marketing internetowy Lublin
 • Marketing internetowy Łódź
 • Marketing internetowy Olsztyn
 • Marketing internetowy Opole
 • Marketing internetowy Poznań
 • Marketing internetowy Rzeszów
 • Marketing internetowy Szczecin
 • Marketing internetowy Toruń
 • Marketing internetowy Warszawa
 • Marketing internetowy Wrocław
 • Marketing internetowy Zielona Góra

Porozmawiajmy
o potrzebach Twojej firmy

Opowiedź nam jaki cel chcesz osiągnać: pozyskanie kontaktów, zapis na newsletter, sprzedaż?
Dobierzemy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Oceń nasz tekst

Kliknij gwiazdkę, aby dodać ocenę tekstu!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 23

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten tekst.

Opinie naszych kontrahentów

Najbardziej dumni jesteśmy z tego, że nadal współpracujemy z wieloma tymi samymi osobami, które zatrudniały nas na samym początku.

Ciekawa Strona opinie

Młodzi, kreatywni ludzie z pasją! Jestem bardzo zadowolona z projektu i pracy agencji reklamowej. Cenię sobie dyspozycyjność oraz szczegółowość. Jestem mile zaskoczona [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Katarzyna Koszela

ORGANIZATOR SPOTKAŃ AUTORSKICH

Ciekawa Strona opinie

Żaden pixel nie został zmarnowany. Osoba odpowiedzialna za grafiki doskonale zdaje sobie sprawę z tego. Pixel Perfect oraz marketing na najwyższym poziomie.

Ocena 5/5 za jakość usług

Rafał Jóśko

WPHOCUS

Ciekawa Strona opinie

Bardzo rzetelna i fachowa firma. Uważam, że w dzisiejszych czasach ważne jest profesjonalnalne i ludzkie podejście do klienta i ta firma właśnie taka jest! Polecam!

Ocena 5/5 za jakość usług

Patrycja Bajerska

JUBILER BAJERSCY

Ciekawa Strona opinie

Pełen profesjonalizm i niebywałe zaangażowanie w wykonywaną pracę. Na podkreślenie zasługuje szczególnie fakt bezproblemowego kontaktu i pełnej dyspozycyjności. Zdecydowanie polecam!

Ocena 5/5 za jakość usług

Aleksander Walczak

SKLEPIK SENIORA

Ciekawa Strona opinie

Strona internetowa wraz ze sklepem wygląda profesjonalnie. Wszystko wykonane w terminie, z należytą starannością w nowoczesny sposób. Polecam

Ocena 5/5 za jakość usług

Julia Judecka

EKOJUDECCY

Ciekawa Strona opinie

Bardzo polecam! Usługa zrealizowana w sposób profesjonalny. Strona wygląda dokładnie tak, jak chciałam. Oprócz tego – co dla mnie było bardzo dużym ułatwieniem [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Karolina Leśniewska

ODDIETUJ SIĘ

Ciekawa Strona opinie

Praca wykonana zgodnie z ustaleniami, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Strona jest nowoczesna , przejrzysta, zainteresowanemu umożliwia szybki kontakt z moją firmą [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Wiesław Pospiech

GRAWEL

Ciekawa Strona opinie

Ocena realizacji projektu jak i sama współpraca z p. Mateuszem, może być tylko i wyłącznie pozytywna. Wszystko co należałoby pochwalić, uznać czy docenić zostało napisane [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Dariusz Babacz

ECO PUCH ZAKŁAD PIERZARSKI

Ciekawa Strona opinie

Oprócz wiedzy merytorycznej firmę Ciekawa Strona wyróżniają na rynku duże umiejętności miękkie: kreatywność, elastyczność oraz umiejętności negocjacyjne. Gorąco polecam [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Łukasz Burtowy

KRAINA DZIECI