fbpx

Agencja interaktywna • Studio graficzne

+48 785 222 723

sklepy internetowe woocommerce

Projektowanie sklepów internetowych

Szybkie, rentowne i przede wszystkim łatwe w zarządzaniu i obsłudze.

skuteczny marketing w internecie

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja SEO pod kątem wyszukiwarki Google.

strony internetowe icon

Projektowanie stron internetowych

Idealne dla firm lokalnych. Dostosowane pod komputery i urządzenia mobilne.

Projektowanie logo

Projektowanie logo

Ponadczasowy projekt logo oraz indentyfikacji wizualnej dla Twojej firmy.

Nieważne, jak dobry jesteś, ważne, jak dobry chcesz być!

Pomożemy Ci osiągnąć Wysokie pozycje w Google.

Pozycjonowanie stron internetowych

Odpowiednio wypozycjonowane strony internetowe zwiększają ruch pochodzący z darmowych – organicznych wyników wyszukiwania, który pozwala zwiększyć wyświetlenia Twojej witryny.

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych na terenie całej Polski. Nasza witryna jest idealnym przykładem na to, że wysoka pozycja na odpowiednio dobrane słowa kluczowe w Google skutkuje znacznym zwiększeniem liczby klientów. Podobne efekty możemy uzyskać wdrażając naszą autorską strategię SEO w Twojej witrynie. Efekty zobaczysz już w drugim kwartale współpracy.

Zadbamy o każdy detal – optymalizację treści, optymalizację techniczną oraz link-building. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i jesteśmy na rynku ponad 10 lat. Zapraszamy na niezobowiązującą konsultację już dziś.

Pozycjonowanie stron internetowych

Zostaw nam swoje dane. Oddzwonimy.

.

15 + 9 =

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych

SEO z angielskiego Search Engine Optimization czyli optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych (głównie pod wyszukiwarkę Google ) w Polsce nazywane potocznie “pozycjonowaniem”.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych – pozycjonowanie skutkuje osiąganiem wysokich pozycji naszej witryny / sklepu w darmowych (organicznych) wynikach wyszukiwania. Im wyżej nasza strona znajduje się w wynikach wyszukiwania tym większy ruch (liczbę odwiedzin) uzyskuje. Większa liczba odwiedzin naszego portalu przekłada się na wzrost sprzedaży produktów lub usług z naszego asortymentu.

Na pozycjonowanie stron internetowych składa się wiele czynników między innymi: szybkość wczytywania strony www, optymalne ustawienie meta tagów Title i Description, odpowiednia ilość jakościowych treści, wielkość witryny, linkowanie wewnętrzne oraz tzw. działania OFF site (poza stroną) – polegające głównie na pozyskiwaniu jakościowych linków przychodzących do naszej strony docelowej.

Dlaczego powinieneś zainwestować w pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych to doskonała okazja na wypromowanie Twojego biznesu w sieci. Oprócz wzrostu widoczności w wynikach organicznych zdobędziesz przewagę nad branżową konkurencją budując zaufanie potencjalnych partnerów biznesowych, dodatkowo zwiększając rozpoznawalność swojej marki.

Od teraz nie będziesz musiał pozyskiwać klientów na własną rękę. Wystarczy, że zlecisz nam zaprojektowanie responsywnej strony www, a następnie jej kompleksowe wypozycjonowanie. Zadbamy nie tylko o SEO, ale również aspekt UX, który pozwoli osiągnąć rezultaty znacznie szybciej, niż w przypadku standardowych działań pozycjonerskich.

Nawet najlepsze produkty i usługi wymagają promocji w sieci, dlatego powinieneś zadbać o pozycjonowanie stron internetowych już dziś!

Dlaczego powinieneś zainwestować w pozycjonowanie stron internetowych

Zostaw nam swoje dane. Oddzwonimy.

.

2 + 9 =

Nowoczesne pozycjonowanie stron a najnowsze standardy SXO

Nowoczesne pozycjonowanie a standardy SXO

Strony internetowe tworzone w ostatnich latach są pozycjonowane według nowych standardów. Aktualnie priorytetowym czynnikiem rankingowym jest również aspekt UX wpływający na doświadczenia użytkowników korzystających z danej witryny. Dzięki temu opracowywane strony okazują się bardziej przyjazne internautom, wydajne i responsywne.

Pozycjonowanie stron internetowych w naszej firmie opieramy na praktykach WHS (z ang. White Hat SEO) gwarantujących pełne bezpieczeństwo wdrażanych rozwiązań. Pracujemy zgodnie z aktualnymi wymaganiami algorytmów Google, zwracamy uwagę na wskaźniki Core Web Vitals, a co najważniejsze – stawiamy na pewne rozwiązania pozwalające uzyskać wysoką pozycję w SERP-ach (z ang. Search Engine Page Results), która utrzyma się nawet po zakończeniu umowy na pozycjonowanie stron www.

Pozycjonowanie stron z uwagą na techniczne SEO

Projektowanie stron internetowych oraz ich optymalizacja powinna opierać się także na technicznym SEO. Dzięki temu potencjalni klienci będą mogli sprawnie odszukać dany produkt lub usługę, a następnie skontaktować się z Tobą lub Twoim handlowcem w celu uiszczenia stosownej płatności lub zapytania o szczegóły wybranej oferty.

Pozycjonujemy strony internetowe zwracając uwagą na optymalizację techniczną.

Co to oznacza w praktyce? Między innymi jakościowy kod źródłowy, nieobciążający witryny, adresy url przyjazne użytkownikom oraz dostosowane do potrzeb projektu elementy tj. sitemap.xml czy robots.txt. Dzięki odpowiedniej optymalizacji technicznej strona będzie wydajna i dostosowana do aktualnych standardów SXO.

Pozycjonowanie stron i techniczne aspekty SEO

Zostaw nam swoje dane. Oddzwonimy.

.

5 + 1 =

Pozycjonowanie stron internetowych a optymalizacja treści

Optymalizacja treści pod pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych polega również na regularnym rozbudowywaniu obecnego contentu o dodatkowe teksty, wypunktowania, wylistowania, tabelki, grafiki oraz video.

Optymalizacja treści wykonywana przez deweloperów z naszej firmy bazuje głównie na rekonstrukcji meta tagów (meta title oraz meta description), a także dodaniu nagłówków (H1-H3) pozwalających wizualnie urozmaicić dostępny content. Warto także wspomnieć o wdrożeniu linkowania wewnętrznego (tzw. internal linking), które usprawnia poruszanie się po stronie potencjalnym klientom.

Pozycjonowanie stron www za pomocą wartościowych odnośników

Specjaliści SEO z naszej firmy regularnie pozyskują wartościowe odnośniki w celu wzmacniania profilu linków stron klientów, z którymi współpracujemy. Dzięki temu poprawimy pozycję witryny Twojej firmy w wyszukiwarkach internetowych, dodatkowo zwiększając ilość wejść na daną stronę lub linków zwrotnych. Przekłada się to na większą wartość witryny z punktu widzenia crawlerów odpowiadających za jej indeksację oraz ranking w SERP-ach.

Pozycjonowanie stron www przy pomocy wartościowych linków

Zostaw nam swoje dane. Oddzwonimy.

.

12 + 3 =

Co wchodzi w pozycjonowanie stron internetowych?

Audyty SEO

Audyt SEO

Zanim rozpoczniemy pozycjonowanie strony, zajmujemy się dokładną weryfikacją Twojej witryny. Po wykonanym audycie wskazujemy jej mocne i słabe strony, a następnie przedstawiamy najważniejsze elementy wymagające poprawy. W taki sposób rozpoczynamy współpracę, a Ty dowiadujesz się, w jakim stopniu została zoptymalizowana Twoja domena.

Strategia SEO

Strategia SEO

Kolejnym krokiem mającym na celu pozycjonowanie stron internetowych jest opracowanie kompleksowej strategii SEO. Uwzględniamy w niej branżowe słowa kluczowe (również te z długiego ogona), sposoby pozyskiwania linków, metody optymalizacji treści na stronie, techniczne SEO oraz konkretne terminy na zrealizowanie poszczególnych zadań. Strategia SEO to Twój plan na wysokie pozycje w SERP-ach.

Optymalizacja treści pod kątem SEO

Optymalizacja treści

Pozycjonując strony www, dbamy o strukturę nagłówków na stronie, skrupulatnie optymalizujemy meta tagi, a dodatkowo rozbudowujemy treści o grafiki, video oraz wypunktowania, żeby były atrakcyjne wizualnie potencjalnym klientom.

Techniczna optymalizacja SEO

Optymalizacja techniczna

Optymalizacja techniczna to elementy technicznego SEO wpływające na pozycjonowanie stron, czyli ich ranking w organicznych wynikach wyszukiwania. Są to zaawansowane aspekty tj. rekonstrukcja kodu HTML i CSS witryny, optymalizacja plików sitemap.xml oraz robots.txt, a także poprawa nawigacji czy przystosowanie strony do urządzeń mobilnych.

Pozyskiwanie jakościowych linków

Link-building

Link building to fundamentalny aspekt obejmujący pozycjonowanie stron internetowych. Opiera się o działania długofalowe i jest wykonywany regularnie w celu zwiększenia wartości witryny z punktu widzenia robotów Google’a. Linki pozyskujemy z własnych zaplecz, wysokiej jakości portali tematycznych oraz regionalnych, popularnych for, portali ogłoszeniowych oraz wpisów gościnnych.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie lokalne do 100 000 mieszkańców
Local SEO Basic

Pozycjonowanie lokalne (frazy z dopiskiem miejscowości) stron internetowych dla miejscowości do 100 000 mieszkańców według aktualnych danych GUS.

od

800

zł netto / miesięcznie

Pozycjonowanie lokalne powyżej 100 000 mieszkańców
Local SEO Premium

Pozycjonowanie lokalne (frazy z dopiskiem miejscowości) stron internetowych dla miejscowości powyżej 100 000 mieszkańców według aktualnych danych GUS.

od

1200

zł netto / miesięcznie

Pozycjonowanie sklepów internetowych
Global Shop SEO

Pozycjonowanie sklepu internetowego. Lokalizacja ogólnopolska.

od

1500

zł netto / miesięcznie

Pozycjonujemy strony internetowe dla firm z całej Polski, w tym:

 • Pozycjonowanie stron
 • Pozycjonowanie stron Białystok
 • Pozycjonowanie stron Bydgoszcz
 • Pozycjonowanie stron Gdańsk
 • Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski
 • Pozycjonowanie stron Katowice
 • Pozycjonowanie stron Kielce
 • Pozycjonowanie stron Kraków
 • Pozycjonowanie stron Lublin
 • Pozycjonowanie stron Łódź
 • Pozycjonowanie stron Olsztyn
 • Pozycjonowanie stron Opole
 • Pozycjonowanie stron Poznań
 • Pozycjonowanie stron Rzeszów
 • Pozycjonowanie stron Szczecin
 • Pozycjonowanie stron Toruń
 • Pozycjonowanie stron Warszawa
 • Pozycjonowanie stron Wrocław
 • Pozycjonowanie stron Zielona Góra

Oceń nasz tekst

Kliknij gwiazdkę, aby dodać ocenę tekstu!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 181

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten tekst.

Opinie naszych kontrahentów

Najbardziej dumni jesteśmy z tego, że nadal współpracujemy z wieloma tymi samymi osobami, które zatrudniały nas na samym początku.

Ciekawa Strona opinie

Młodzi, kreatywni ludzie z pasją! Jestem bardzo zadowolona z projektu i pracy agencji reklamowej. Cenię sobie dyspozycyjność oraz szczegółowość. Jestem mile zaskoczona [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Katarzyna Koszela

ORGANIZATOR SPOTKAŃ AUTORSKICH

Ciekawa Strona opinie

Żaden pixel nie został zmarnowany. Osoba odpowiedzialna za grafiki doskonale zdaje sobie sprawę z tego. Pixel Perfect oraz marketing na najwyższym poziomie.

Ocena 5/5 za jakość usług

Rafał Jóśko

WPHOCUS

Ciekawa Strona opinie

Bardzo rzetelna i fachowa firma. Uważam, że w dzisiejszych czasach ważne jest profesjonalnalne i ludzkie podejście do klienta i ta firma właśnie taka jest! Polecam!

Ocena 5/5 za jakość usług

Patrycja Bajerska

JUBILER BAJERSCY

Ciekawa Strona opinie

Pełen profesjonalizm i niebywałe zaangażowanie w wykonywaną pracę. Na podkreślenie zasługuje szczególnie fakt bezproblemowego kontaktu i pełnej dyspozycyjności. Zdecydowanie polecam!

Ocena 5/5 za jakość usług

Aleksander Walczak

SKLEPIK SENIORA

Ciekawa Strona opinie

Strona internetowa wraz ze sklepem wygląda profesjonalnie. Wszystko wykonane w terminie, z należytą starannością w nowoczesny sposób. Polecam

Ocena 5/5 za jakość usług

Julia Judecka

EKOJUDECCY

Ciekawa Strona opinie

Bardzo polecam! Usługa zrealizowana w sposób profesjonalny. Strona wygląda dokładnie tak, jak chciałam. Oprócz tego – co dla mnie było bardzo dużym ułatwieniem [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Karolina Leśniewska

ODDIETUJ SIĘ

Ciekawa Strona opinie

Praca wykonana zgodnie z ustaleniami, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Strona jest nowoczesna , przejrzysta, zainteresowanemu umożliwia szybki kontakt z moją firmą [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Wiesław Pospiech

GRAWEL

Ciekawa Strona opinie

Ocena realizacji projektu jak i sama współpraca z p. Mateuszem, może być tylko i wyłącznie pozytywna. Wszystko co należałoby pochwalić, uznać czy docenić zostało napisane [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Dariusz Babacz

ECO PUCH ZAKŁAD PIERZARSKI

Ciekawa Strona opinie

Oprócz wiedzy merytorycznej firmę Ciekawa Strona wyróżniają na rynku duże umiejętności miękkie: kreatywność, elastyczność oraz umiejętności negocjacyjne. Gorąco polecam [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Łukasz Burtowy

KRAINA DZIECI

Dojeżdżamy do klientów
z całej Polski

Zadzwoń, odwiedź nas w biurze lub jeżeli wolisz - napisz. Opowiedz nam kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę.

NIP: 6652994490 |  KRS: 510436

ciekawa strona adres

Adres

ul. Przemysłowa 6/34, 62-510 Konin

ciekawa strona email

E-mail

biuro@ciekawastrona.com

Napisz wiadomość

.

9 + 13 =