fbpx

Jak dobra jest strona,
której nikt nie widzi?

Może być najlepsza na świecie.
Co z tego, skoro nikt jej nie znajdzie.
Najlepsi 2024 - specjaliści od pozycjonowania stron internetowych

Uzyskaliśmy Tytuł Najlepsi 2024 wśród Specjalistów od Pozycjonowania Stron Internetowych w Warszawie oraz Poznaniu według portalu Oferteo.pl

Ponad 10 lat na rynku SEO
10+ lat na rynku

Tworzymy nieprzerwanie od 2011 roku. Szkolimy się u najlepszych żeby zapewniać Ci najskuteczniejsze rozwiązania.

Najwyższa jakość SEO
Jakość na piewszym miejscu

Stawiamy na sprawdzone rozwiązania i nie testujemy nowych na klientach.

Zespół od zadań SEO
Specjaliści od SEO

Uczymy się od najlepszych eksperów SEO. Nasz zespół to deweloperzy, specjaliści ds. optymalizacji oraz copywriterzy.

Kompleksowa obsługa marketingowa
Kompleksowa osbługa

Świadczymy całościową obsługę marketingową firmy. Od projektowania, poprzez pozycjonowanie i kampanie Google Ads, na pisaniu kompleksowych treści kończąc.

Pozycjonowanie stron internetowych

Wyszukiwarka internetowa to strona na której szukamy informacji lub odpowiedzi na konkretne pytanie. Aby uzyskać odpowiedź należy wpisać konkretne zapytanie, np. “fryzjer Warszawa”. Wyszukiwarka internetowa w odpowiedzi na nasze pytanie wyświetli nam listę stron powiązanych z zapytaniem.

Pozycjonowanie stron internetowych polega na takiej optymalizacji strony internetowej, aby wyświetlać się jak najwyżej na liście wyników w Wyszukiwarce internetowej. Im wyżej znajdziemy się na liście, tym więcej kliknięć (wejść na stronę) będziemy w stanie uzyskać. Większa liczba wejść na stronę przekłada się natomiast na większą ilość zapytań ze strony potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie stron na terenie całej Polski

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych na terenie całej Polski. Nasza witryna jest świetnym przykładem, że wysoka pozycja na odpowiednio dobrane słowa kluczowe w Google skutkuje znacznym zwiększeniem liczby klientów. Podobne efekty możemy uzyskać wdrażając naszą autorską strategię SEO w Twojej witrynie. Efekty zobaczysz już w drugim kwartale współpracy.

Zastanawiasz się czy warto powierzyć nam wszystkie aspekty SEO Twojej strony internetowej? Zrobimy co w naszej mocy aby zadbać o każdy detal pozycjonowania Twojej strony internetowej. Zadbamy o optymalizację treści, zdjęć oraz technicznych aspektów strony internetowej. Poprawimy wszystkie błędy oraz przygotujemy plan działania na kolejne 12 miesięcy współpracy. Nie marnuj czasu. Zadzwoń, porozmawiajmy o Twojej stronie.

Pozycjonowanie stron internetowych

Co to właściwie jest pozycjonowanie stron SEO?

SEO to zestaw działań modernizacji strony internetowej pod kątem widoczności w wyszukiwarce Google. Optymalizację strony internetowej można podzielić na dwie kategorie. Pierwsza to optymalizacja na stronie internetowej (On Page), a druga to działania
poza stroną internetową (Off Page).

Więcej o pozycjonowaniu

Działania na stronie (on page) polegają na optymalnym przygotowaniu treści głównej oraz treści pobocznej (np. wpisy blogowe), a także optymalizacji obrazów  oraz meta tagów. Meta tagi wyświetlają się na liście wyników wyszukiwania w Google: większy, zazwyczaj niebieski tekst to Tytuł meta, a mniejszy który znajduje się pod tytułem to Opis meta. Kolejnym bardzo istotnym czynnikiem optymalizacji SEO jest szybkość wczytywania strony. Google udostępnia nam narzędzie PageSpeed Insights dzięki któremu możemy sprawdzić szybkość czytywania naszej strony internetowej oraz uzyskać informacje co trzeba w serwisie poprawić aby działał szybciej.

Działania poza stroną internetową (off page) możemy podzielić na:

 • pozyskiwanie linków do naszej strony internetowej,
 • publikacje artykułów na innych portalach lub zaprzyjaźnionych stronach,
 • prowadzenie mediów społecznościowych,
 • przygotowanie materiałów audio i wideo (np. prowadzenie kanału na YouTube).
Czym jest pozycjonowanie stron?

Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron internetowych to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów pozyskiwania nowych klientów. Docierasz do wszystkich osób które w danej chwili potrzebują Twojego produktu lub usługi. Właśnie takie efekty możesz uzyskać dzięki pozycjonowaniu strony.

Wyobraź sobie, że zajmujesz się projektowaniem konstrukcji stalowych i działasz na terenie Warszawy i okolic. Pani Barbara, właścicielka dużego przedsiębiorstwa potrzebuje dodatkowego magazynu na swoje produktu. Wpisała w Google zapytanie: “konstrukcje stalowe Warszawa”. Pani Barbara zdaje sobie sprawę jak cenny jest czas, dlatego klika w pierwszą pozycje na liście.

To Twoja strona była na pierwszej pozycji. To właście Ty zrealizujesz projekt nowej hali magazynowej. 

Wysokie wyniki w Google

Wysoki wynik w wyszukiwarce oszczędza Twój czas i pieniądze. Klienci mogą dotrzeć do Twojej oferty przez całą dobę. Strona internetowa nie chodzi na urlop i nie bierze chorobowego. Pora zerwać ze starymi nawykami i postawić na nowoczesne formy promocji. Pozycjonowanie jest jednym z nich! Pamiętaj, że nawet najlepsze produkty i usługi wymagają promocji w internecie. Nie prześpij swojej szansy!

Pozycjonowanie stron dlaczego warto?

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych?

Pytanie zadawane przez praktycznie każdego klienta. Ile kosztuje pozycjonowanie? Odpowiedź jest prosta: “Dużo mniej, niż utrata klienta“. Zamiast skupiać się na kosztach pomyśl ile tracisz! Każda osoba która poszukuje Twojej usługi i jednocześnie Nie trafiła na Twoją stronę to stracone pieniądze.

Suma użytkowników, która wybrała ofertę konkurencji może być dla Ciebie przytłaczająca. Skrupulatna analiza danych SEO może pokazać nam jak wielki potencjał drzemie w Twoich produktach czy usługach. Oczywiście Twoja konkurencja zrobiła to już dawno…

Cena pozycjonowania stron

Cena pozycjonowania strony internetowej w naszej agencji zaczyna się od kwoty 1500 zł. Rzetelna wycena wymaga jednak przygotowania dokładnej analizy Twojego portalu. Początkowa cena usługi może być przytłaczająca. Zwłaszcza dla osób, które nigdy nie miały styczności z marketingiem interaktywnym. Wraz z upływem czasu oraz uzyskaniem docelowego efektu cena stanowi mały ułamek naszych zysków. Pozycjonowanie stron potrafi podwoić zyski w firmie w stosunkowo krótkim czasie. Samo nagromadzenie jakościowych tekstów na stronie np. w formie Bloga potrafi przyciągnąć potencjalnych klientów. Unikatowe artykuły pisane przez ekspertów zwiększą natomiast świadomość Twojej marki.

Ile warte jest pozycjonowanie dla Ciebie? 

Pozycjonowanie stron cena

Nowoczesne pozycjonowanie stron czyli standardy SXO

Strony internetowe tworzone w ostatnich latach są pozycjonowane według nowych standardów. Aktualnie priorytetowym czynnikiem rankingowym jest również aspekt UX wpływający na doświadczenia użytkowników korzystających z danej witryny. Dzięki temu opracowywane strony okazują się bardziej przyjazne internautom, wydajne i responsywne.

Pozycjonowanie stron internetowych w naszej firmie opieramy na praktykach WHS (z ang. White Hat SEO) gwarantujących pełne bezpieczeństwo wdrażanych rozwiązań. Pracujemy zgodnie z aktualnymi wymaganiami algorytmów Google, zwracamy uwagę na wskaźniki Core Web Vitals, a co najważniejsze – stawiamy na pewne rozwiązania pozwalające uzyskać wysoką pozycję w SERP-ach (z ang. Search Engine Page Results), która utrzyma się nawet po zakończeniu umowy na pozycjonowanie stron www.

Pozycjonowanie stron internetowych SXO

Pozycjonowanie stron z uwagą na techniczne SEO

Projektowanie stron internetowych oraz ich optymalizacja powinna opierać się także na technicznym SEO. Dzięki temu potencjalni klienci będą mogli sprawnie odszukać dany produkt lub usługę, a następnie skontaktować się z Tobą lub Twoim handlowcem w celu uiszczenia stosownej płatności lub zapytania o szczegóły wybranej oferty.

Pozycjonujemy strony internetowe zwracając uwagą na optymalizację techniczną.

Co to oznacza w praktyce? Między innymi jakościowy kod źródłowy, nieobciążający witryny, adresy url przyjazne użytkownikom oraz dostosowane do potrzeb projektu elementy tj. sitemap.xml czy robots.txt. Dzięki odpowiedniej optymalizacji technicznej strona będzie wydajna i dostosowana do aktualnych standardów SXO.

Techniczne aspekty usługi pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron oraz optymalizacja treści

Pozycjonowanie stron internetowych polega również na regularnym rozbudowywaniu obecnego contentu o dodatkowe teksty, wypunktowania, wylistowania, tabelki, grafiki oraz video.

Optymalizacja treści wykonywana przez deweloperów z naszej firmy bazuje głównie na rekonstrukcji meta tagów (meta title oraz meta description), a także dodaniu nagłówków (H1-H3) pozwalających wizualnie urozmaicić dostępny content. Warto także wspomnieć o wdrożeniu linkowania wewnętrznego (tzw. internal linking), które usprawnia poruszanie się po stronie potencjalnym klientom.

Optymalizacja treści a pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych za pomocą wartościowych odnośników

Pozycjonowanie stron internetowych polega również na regularnym rozbudowywaniu obecnego contentu o dodatkowe teksty, wypunktowania, wylistowania, tabelki, grafiki oraz video.

Optymalizacja treści wykonywana przez deweloperów z naszej firmy bazuje głównie na rekonstrukcji meta tagów (meta title oraz meta description), a także dodaniu nagłówków (H1-H3) pozwalających wizualnie urozmaicić dostępny content. Warto także wspomnieć o wdrożeniu linkowania wewnętrznego (tzw. internal linking), które usprawnia poruszanie się po stronie potencjalnym klientom.

Pozycjonowanie stron za pomocą linków przychodzących

Co wchodzi w skład usługi pozycjonowania stron?

Audyty SEO

Audyt SEO

Zanim rozpoczniemy pozycjonowanie strony, zajmujemy się dokładną weryfikacją Twojej witryny. Po wykonanym audycie wskazujemy jej mocne i słabe strony, a następnie przedstawiamy najważniejsze elementy wymagające poprawy. W taki sposób rozpoczynamy współpracę, a Ty dowiadujesz się, w jakim stopniu została zoptymalizowana Twoja witryna.

Strategia SEO

Strategia SEO

Kolejnym krokiem mającym na celu pozycjonowanie stron internetowych jest opracowanie kompleksowej strategii SEO. Uwzględniamy w niej branżowe słowa kluczowe (również te z długiego ogona), sposoby pozyskiwania linków, metody optymalizacji treści na stronie, techniczne SEO oraz konkretne terminy na zrealizowanie poszczególnych zadań. Strategia SEO to Twój plan na wysokie pozycje w SERP-ach.

Optymalizacja treści pod pozycjonowanie

Optymalizacja treści

Pozycjonując strony www, dbamy o strukturę nagłówków na stronie, skrupulatnie optymalizujemy meta tagi, a dodatkowo rozbudowujemy treści o grafiki, video oraz wypunktowania, żeby były atrakcyjne wizualnie dla potencjalnych klientów. Zadbamy również o rozbudowę jakościowych treści na Twoim blogu. Niech Google zobaczy w Tobie eskperta w danej branży.

Optymalizacja techniczna SEO

Techniczne SEO

Optymalizacja techniczna to elementy technicznego SEO wpływające na pozycjonowanie stron, czyli ich ranking w organicznych wynikach wyszukiwania. Są to zaawansowane aspekty tj. rekonstrukcja kodu HTML i CSS witryny, optymalizacja plików sitemap.xml oraz robots.txt, a także poprawa nawigacji czy przystosowanie strony do urządzeń mobilnych.

Link building

Link building

Link building to fundamentalny aspekt obejmujący pozycjonowanie stron internetowych. Opiera się o działania długofalowe i jest wykonywany regularnie w celu zwiększenia wartości witryny z punktu widzenia robotów Google’a. Linki pozyskujemy z własnych zaplecz, wysokiej jakości portali tematycznych oraz regionalnych, popularnych for, portali ogłoszeniowych oraz wpisów gościnnych.

Pozycjonujemy strony internetowe dla firm z całej Polski, w tym:

 • Pozycjonowanie stron
 • Pozycjonowanie stron Białystok
 • Pozycjonowanie stron Bydgoszcz
 • Pozycjonowanie stron Gdańsk
 • Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski
 • Pozycjonowanie stron Katowice
 • Pozycjonowanie stron Kielce
 • Pozycjonowanie stron Kraków
 • Pozycjonowanie stron Lublin
 • Pozycjonowanie stron Łódź
 • Pozycjonowanie stron Olsztyn
 • Pozycjonowanie stron Opole
 • Pozycjonowanie stron Konin
 • Pozycjonowanie stron Poznań
 • Pozycjonowanie stron Rzeszów
 • Pozycjonowanie stron Szczecin
 • Pozycjonowanie stron Toruń
 • Pozycjonowanie stron Warszawa
 • Pozycjonowanie stron Wrocław
 • Pozycjonowanie stron Zielona Góra
Pozycjonowanie stron internetowych na terenie całego kraju

Oceń nasz tekst

Kliknij gwiazdkę, aby dodać ocenę tekstu!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 183

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten tekst.