fbpx

Marketing internetowy Poznań

Trudno zaistnieć w handlu bez odpowiedniej reklamy. Dzisiejsza rzeczywistość opiera się już w znacznym stopniu na działaniach online, dlatego wiodące marki wydają spore kwoty na odpowiedni marketing online. Buduje on świadomość marki oraz sprawia, że jest rozpoznawalna w szerokim gronie odbiorców.

Ludzie szukają dziś w sieci praktycznie wszystkiego, więc grono potencjalnych odbiorców jest naprawdę szerokie. Nie ważne jaki biznes prowadzisz, jako specjaliści marketingu internetowego z Poznania zadbamy, aby dotrzeć do odpowiednich klientów.

Prowadzimy internetowe kampanie marketingowe takie jak Google Ads, Facebook Ads oraz pozycjonowanie stron, których celem jest podniesienie sprzedaży, pozyskanie nowych klientów, budowanie świadomości marki.

Jeśli nasze działania są tym, czego potrzeba Twojej firmie, skontaktuj się z nami. Zachęcamy do kontaktu i spotkania – w naszym biurze w Poznaniu lub online. Wspólnie omówimy Twoje potrzeby i zaproponujemy konkretne działania. Bez obaw, takie spotkanie nie jest wiążące, a my bez względu na jego wynik z chęcią napijemy się z Tobą dobrej kawy.

Reklama w internecie Poznań

Zaufaj ekspertom
i zwiększ swój zysk

Z naszą pomocą zyskasz nowych klientów, zwiększysz sprzedaż produktów i usług. Sprawimy, że Twoja marka stanie się rozpoznawalna poprzez widoczność w Internecie.

Marketing internetowy Poznań
10 lat na rynku
10+ lat
na rynku

Tworzymy nieprzerwanie od 2011 roku. Szkolimy się u najlepszych żeby zapewniać najskuteczniejsze rozwiązania.

dziesiątki realizacji
Dziesiątki
realizacji
Wykonywaliśmy mnóstwo projektów dla wielu firm reprezentujących dziesiątki różnych branż.
wszechstronny zespół
Wszechstronny
zespół
Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści od marketingu oraz graficy i programiści z wieloletnim stażem.
kompleksowa obsługa
Kompleksowa
obsługa

Poza projektowaniem stron i sklepów zapewniamy wsparcie w zakresie Google Ads, Facebook Ads i SEO.

zwiększ sprzedaż w swojej firmie
Zwiększysz sprzedaż

Naturalnym efektem skutecznych działań marketingowych naszych specjalistów z Konina będzie zwiększona sprzedaż. Co za tym idzie – wzrosną przychody w Twojej firmie. Brzmi dobrze, prawda?

promuj swoją markę w sieci
Twoja marka zyska na sile

Skupimy się też na działaniach wzmacniających dobry wizerunek i rozpoznawalność Twojej marki online. Ty zadbasz o doskonałą obsługę klienta, a my w Koninie o logo i zapadającą w pamięci nazwę. W ten sposób klienci będą chętnie korzystali, ale też polecali Twoje towary lub usługi.

zwiększ zasięg swojej firmy
Zwiększysz zasięg

Naturalnym efektem skutecznych działań marketingowych naszych specjalistów z Konina będzie zwiększona sprzedaż. Co za tym idzie – wzrosną przychody w Twojej firmie. Brzmi dobrze, prawda?

pozyskaj nowych klientów dla swojej firmy
Pozyskasz nowych klientów

Zdziwisz się, jak wielu Twoich przyszłych klientów znajdzie Twoją firmę właśnie online. Być może z częścią z nich nawiążesz długoletnie współprace lub staną się kluczowymi partnerami Twojej działalności. Prawdopodobnie, bez odpowiedniego marketingu online, nigdy by się o Tobie nie dowiedzieli.

Niech klienci do ciebie wracają
Dotychczasowi klienci będą chcieli wracać

Wiemy, że nowi klienci są ważni, ale nasz marketing internetowy Konin to również działania remarketingowe. Będziemy przypominać Twoim obecnym klientom o Twojej marce i działać tak, aby chcieli wracać.

Dlaczego marketing
w internecie
jest tak istotny?

Czy wiesz, że przeciętny Polak spędza ponad 6 godzin dziennie w Internecie?

To naprawdę sporo. Szukamy tam bieżących informacji ze świata, rozrywki, lokalnych usług, czy najróżniejszych produktów.

Reklama w internecie Poznań sprawi, aby poszukiwane przez innych frazy kierowały ich na Twój produkt lub usługę.

Efekty kampanii klientów

Każda kampania reklamowa powinna realizować dla klienta konkretny cel (np. sprzedaż, zapis na newsletter czy kontakt telefoniczny). Sama ilość wejść na stronę nie gwarantuje niczego. Tylko jakościowe wejścia (grupa odbiorców dopasowana do naszego celu) gwarantują skuteczną kampanię.

Kampania reklamowa dla branży dotacje unijne
Strona www - branża dotacje unijne
 • Czas trwania kampanii: 3 miesiące
 • Całkowity budżet reklamowy netto: 2 500 zł
 • Połączeń przychodzących: 235
 • Przesłanych formularzy kontaktowych: 57

Celem kampani było pozyskanie jak najwiekszej ilości kontaktów (właściciele lub współwłasciciele domów jednorodzinnych) zainteresowanych wymianą starego źródła ciepła na nowe – spełniające normy programu Czyste Powietrze.

Kampania reklamowa dla branży medycznej
Sklep www - branża medyczna
 • Czas trwania kampanii: 12 miesięcy
 • Całkowity budżet reklamowy netto: 35 300 zł
 • Sprzedaż w sklepie netto: 278 000 zł
 • Każda wydana złotówka zarobiła na siebie 8,75 zł

Celem kampanii sprzedażowej jest uzyskanie możliwie największego zwrotu z inwestycji – tzw. ROAS który w tym konkretnym przykładzie z każdej wydanej złotówki netto wygenerował przychód na poziomie 8,75 zł.

Kampania reklamowa branża budowlana
Sklep www - branża budowlana
 • Czas trwania kampanii: 4 miesiące
 • Całkowity budżet reklamowy netto: 2 000 zł
 • Sprzedaż w sklepie netto: 35 700 zł
 • Każda wydana złotówka zarobiła na siebie: 17,88 zł

Celem kampanii sprzedażowej jest uzyskanie możliwie największego zwrotu z inwestycji – tzw. ROAS który w tym konkretnym przykładzie z każdej wydanej złotówki netto wygenerował przychód na poziomie 17,88 zł.

Kampania reklamowa branża motoryzacyjna
Strona www - branża motoryzacyjna
 • Czas trwania kampanii: 5 miesęcy
 • Całkowity budżet reklamowy netto: 12 400 zł
 • Połączeń przychodzących: 276

Celem klienta był zakup możliwie największej ilości aut ciężarowych w każdym stanie technicznym. W ciągu 5 miesięcy udało się pozyskać 276 propozycji sprzedaży z czego ponad 30% ofert zostało sfinalizowanych.

Zadzwoń, porozmawiajmy
o Twojej firmie

Nie spekuluj na temat “może w przyszłym tygodniu będzie lepiej”.
Skontaktuj się z nami, aby zmienić swoje “może” na “na pewno będzie lepiej!

Marketing w internecie Poznań

Wieloletnie doświadczenie naszej agencji interaktywnej z Konina sprawia,
że dobierzemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu oraz zrealizujemy skuteczną kampanię.

Kampanie w Google Ads
Google Ads

To płatne wyniki wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Jej popularność jest ogromna, dlatego efekty działania takiej kampanii widoczne są w ciągu kilku dni. Nasi specjaliści marketingu internetowego Konin tworzą wysokiej jakości reklamy oraz optymalizują miesięczne koszty kampanii.

Kampanie w sieci reklamowej Google
Sieć Reklamowa Google

Bardzo popularne reklamy graficzne, które można zauważyć na większości stron internetowych. Doskonale sprawdza się przy wdrażaniu nowych produktów – szybko dotrzesz do szerokiej grupy odbiorców. Sprawdzi się także jako narzędzie remarketingu.

Kampanie w Google zakupy
Google zakupy

Rozwiązanie dedykowane sklepom internetowym. Kampanie takie wyświetlają się tuż pod paskiem wyszukiwarki Google. Prezentują zdjęcie produktu, jego cenę, koszty dostawy.

Reklama w Gmail i YouTube
Kampanie Discovery

Tego typu kampanie wyświetlają się na Youtube, w kliencie Gmail oraz aplikacji Discovery. Pozwalają dotrzeć do nawet 3 milionów odbiorców.

Reklama na Facebooku i Instagramie
Facebook Ads i Instagram Ads

Stworzymy dla Ciebie w Koninie piękne profile, przykuwające wzrok reklamy, karuzele produktowe. W ten sposób dotrzemy z Twoim produktem do użytkowników najbardziej znanych portali społecznościowych.

pozycjonowanie w Google
Pozycjonowanie stron (SEO)

To darmowe narzędzie cieszy się ogromną popularnością, mimo że jego wyniki widoczne są po około 6 miesiącach. Taka reklama internetowa sprawi, że będziesz wysoko w wynikach organicznego wyszukiwania, a jakościowy ruch przyniesie korzyści dla Twojego serwisu.

pozycjonowanie lokalne
Reklama lokalna

W skutecznej reklamie warto pamiętać również o tym, aby działać lokalnie. Buduje to świadomość Twojej marki i podnosi jej prestiż. Nasza agencja w Koninie zadba o bilboardy, banery, ulotki, plakaty oraz wizytówki. Daj się poznać swojej społeczności lokalnej i buduj z nią dobre relacje.

Reklama w Linkedin
Reklama LinkedIn

Dzięki LinkedIn możemy dotrzeć do szerokiego grona specjalistów z całego świata. Ten typ reklamy świetnie sprawdzi się przy budowaniu świadomości marki, eventach czy rekrutacji pracowników.

Pozycjonowanie (SEO) Poznań

Search Engine Optymalization (SEO) to zaawansowane dostosowanie elementów strony internetowej do stale zmieniających się wymagań wyszukiwarek internetowych.

Na optymalizację składa się więc wiele czynników – między innymi prędkość wczytywania, odpowiedni rozmiar obrazów, dobrze opisane znaczniki Meta, linkowanie wewnętrzne, odpowiednio dopracowane treści i tytuły oraz wiele innych, ważnych aspektów.

W naszej codziennej pracy w marketingu internetowym Poznań wiemy, jak duże znaczenie ma optymalizacja. Oferujemy pozycjonowanie lokalne oraz globalne. Z doświadczenia wiemy, że to usługa przynosząca naszym klientom satysfakcjonujące efekty.

Marketing internetowy Poznań - Pozycjonowanie
Marketing internetowy Poznań - Google Ads

Kampanie Google Ads Poznaań

Płatne kampanie Google pozwalają na wyświetlanie reklam tekstowych na szczycie wyników wyszukiwarki z oznaczeniem „reklama”, reklam produktowych oraz video w serwisie Youtube, reklam graficznych na stronach partnerów Google.

W przeciwieństwie do wyników organicznych, wyniki reklamy Google Adwords dają natychmiastowe efekty. Pozwalają one też określić obszar kierowania, dni oraz godziny emisji. Płatne reklamy Google Ads można kierować do sprecyzowanych grup odbiorców oraz na wybrane urządzenia.

Zadaniem naszej agencji, która zajmie się Twoją kampanią reklamową w Poznaniu będzie odpowiednie jej przygotowanie i optymalizacja. W ten sposób będziesz mógł czerpać z kampanii tyle, ile to możliwe, bez przepalania budżetu.

Kampanie Facebook, Instagram Ads Konin

Facebook oraz Instagram to dziś najpopularniejsze portale społecznościowe. Zna je praktycznie każdy. Zaletą reklamy w mediach społecznościowych jest to, że pozwala łatwo dotrzeć do sprecyzowanej grupy odbiorców. Dzięki określeniu wieku, płci czy zainteresowań, z łatwością dotrzesz do swoich idealnych klientów.

W odróżnieniu od wyszukiwarki Google, w tym typie reklam oprawa wizualna pełni bardzo istotną rolę. Z naszym marketingiem internetowym Poznań nie musisz się o to martwić – stworzymy atrakcyjny obraz i nagłówek tak, aby wzbudził zainteresowanie Twoich klientów.

Marketing internetowy Poznań - Facebook Ads

Projektujemy kampanie marketingowe dla firm z całej polski, w tym:

 • Marketing internetowy
 • Marketing internetowy Białystok
 • Marketing internetowy Bydgoszcz
 • Marketing internetowy Gdańsk
 • Marketing internetowy Gorzów Wielkopolski
 • Marketing internetowy Katowice
 • Marketing internetowy Kielce
 • Marketing internetowy Kraków
 • Marketing internetowy Lublin
 • Marketing internetowy Łódź
 • Marketing internetowy Olsztyn
 • Marketing internetowy Opole
 • Marketing internetowy Poznań
 • Marketing internetowy Rzeszów
 • Marketing internetowy Szczecin
 • Marketing internetowy Toruń
 • Marketing internetowy Warszawa
 • Marketing internetowy Wrocław
 • Marketing internetowy Zielona Góra

Porozmawiajmy
o potrzebach Twojej firmy

Opowiedź nam jaki cel chcesz osiągnać: pozyskanie kontaktów, zapis na newsletter, sprzedaż?
Dobierzemy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Oceń nasz tekst

Kliknij gwiazdkę, aby dodać ocenę tekstu!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 27

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten tekst.

Opinie naszych kontrahentów

Najbardziej dumni jesteśmy z tego, że nadal współpracujemy z wieloma tymi samymi osobami, które zatrudniały nas na samym początku.

Ciekawa Strona opinie

Młodzi, kreatywni ludzie z pasją! Jestem bardzo zadowolona z projektu i pracy agencji reklamowej. Cenię sobie dyspozycyjność oraz szczegółowość. Jestem mile zaskoczona [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Katarzyna Koszela

ORGANIZATOR SPOTKAŃ AUTORSKICH

Ciekawa Strona opinie

Żaden pixel nie został zmarnowany. Osoba odpowiedzialna za grafiki doskonale zdaje sobie sprawę z tego. Pixel Perfect oraz marketing na najwyższym poziomie.

Ocena 5/5 za jakość usług

Rafał Jóśko

WPHOCUS

Ciekawa Strona opinie

Bardzo rzetelna i fachowa firma. Uważam, że w dzisiejszych czasach ważne jest profesjonalnalne i ludzkie podejście do klienta i ta firma właśnie taka jest! Polecam!

Ocena 5/5 za jakość usług

Patrycja Bajerska

JUBILER BAJERSCY

Ciekawa Strona opinie

Pełen profesjonalizm i niebywałe zaangażowanie w wykonywaną pracę. Na podkreślenie zasługuje szczególnie fakt bezproblemowego kontaktu i pełnej dyspozycyjności. Zdecydowanie polecam!

Ocena 5/5 za jakość usług

Aleksander Walczak

SKLEPIK SENIORA

Ciekawa Strona opinie

Strona internetowa wraz ze sklepem wygląda profesjonalnie. Wszystko wykonane w terminie, z należytą starannością w nowoczesny sposób. Polecam

Ocena 5/5 za jakość usług

Julia Judecka

EKOJUDECCY

Ciekawa Strona opinie

Bardzo polecam! Usługa zrealizowana w sposób profesjonalny. Strona wygląda dokładnie tak, jak chciałam. Oprócz tego – co dla mnie było bardzo dużym ułatwieniem [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Karolina Leśniewska

ODDIETUJ SIĘ

Ciekawa Strona opinie

Praca wykonana zgodnie z ustaleniami, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Strona jest nowoczesna , przejrzysta, zainteresowanemu umożliwia szybki kontakt z moją firmą [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Wiesław Pospiech

GRAWEL

Ciekawa Strona opinie

Ocena realizacji projektu jak i sama współpraca z p. Mateuszem, może być tylko i wyłącznie pozytywna. Wszystko co należałoby pochwalić, uznać czy docenić zostało napisane [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Dariusz Babacz

ECO PUCH ZAKŁAD PIERZARSKI

Ciekawa Strona opinie

Oprócz wiedzy merytorycznej firmę Ciekawa Strona wyróżniają na rynku duże umiejętności miękkie: kreatywność, elastyczność oraz umiejętności negocjacyjne. Gorąco polecam [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Łukasz Burtowy

KRAINA DZIECI

Dojeżdżamy do klientów
z całej Polski

Zadzwoń, odwiedź nas w biurze lub jeżeli wolisz - napisz.
Opowiedz nam kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę.

CIEKAWA STRONA SP. Z O.O.
NIP: 6652994490 | KRS: 510436
biuro@ciekawastrona.com

Numer kontaktowy

785 222 723

Czynne
poniedziałek - piątek | 10:00 - 15:00

Siedziba
Spółdzielców 8, 62-510 Konin

Oddział
J. Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań

 

 

Prawo ochronne na znak towarowy słowno-graficzny "Ciekawa Strona" posiada Mateusz Parucki. Firma CIEKAWA STRONA SP. Z O.O. jest Licencjobiorcą znaku towarowego na określonych warunkach.

Napisz wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

4 + 4 =