fbpx

Jak dobra jest strona,
której nikt nie widzi?

Może być najlepsza na świecie.
Co z tego, skoro nikt jej nie znajdzie.
Najlepsi 2024 - specjaliści od pozycjonowania stron internetowych

Uzyskaliśmy Tytuł Najlepsi 2024 wśród Specjalistów od Pozycjonowania Stron Internetowych w Warszawie oraz Poznaniu według portalu Oferteo.pl

Ponad 10 lat na rynku SEO
10+ lat na rynku

Tworzymy nieprzerwanie od 2011 roku. Szkolimy się u najlepszych żeby zapewniać Ci najskuteczniejsze rozwiązania.

Najwyższa jakość SEO
Jakość na piewszym miejscu

Stawiamy na sprawdzone rozwiązania i nie testujemy nowych na klientach.

Zespół od zadań SEO
Specjaliści od SEO

Uczymy się od najlepszych eksperów SEO. Nasz zespół to deweloperzy, specjaliści ds. optymalizacji oraz copywriterzy.

Kompleksowa obsługa marketingowa
Kompleksowa osbługa

Świadczymy całościową obsługę marketingową firmy. Od projektowania, poprzez pozycjonowanie i kampanie Google Ads, na pisaniu kompleksowych treści kończąc.

Pozycjonowanie stron Poznań

SEO z angielskiego Search Engine Optimization czyli optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych (głównie pod wyszukiwarkę Google ) w Polsce nazywane potocznie “pozycjonowaniem”.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowychpozycjonowanie Poznań skutkuje osiąganiem wysokich pozycji naszej witryny / sklepu w darmowych (organicznych) wynikach wyszukiwania. Im wyżej nasza strona znajduje się w wynikach wyszukiwania tym większy ruch (liczbę odwiedzin) uzyskuje. Większa liczba odwiedzin naszego portalu przekłada się na wzrost sprzedaży produktów lub usług z naszego asortymentu.

Na pozycjonowanie stron internetowych Poznań składa się wiele czynników między innymi: szybkość wczytywania strony www, optymalne ustawienie meta tagów Title i Description, odpowiednia ilość jakościowych treści, wielkość witryny, linkowanie wewnętrzne oraz tzw. działania OFF site (poza stroną) – polegające głównie na pozyskiwaniu jakościowych linków przychodzących do naszej strony docelowej.

Pozycjonowanie stron internetowych Poznań

Pozycjonowanie lokalne stron Poznań

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych Poznań

W poprzedniej sekcji uzyskałeś informacje czym jest pozycjonowanie oraz jakie czynniki składają się na niniejszy proces. W tej sekcji odpowiemy na pytanie czym jest pozycjonowanie stron internetowych Poznań z naciskiem na firmy działające lokalne. Pozycjonowanie stron www obok Google Ads czy Social Media Ads jest jednym z kluczowych elementów marketingu interaktywnego.

Najczęściej pozycjonujemy strony internetowe firm, które działają lokalnie (na terenie wybranej miejscowości + w jego promieniu). Dobrym przykładem są tutaj: adwokaci, usługi deratyzacji, instalatorzy, siłownie oraz pizzerie które świadczą usługi na wybranym-sprecyzowanym terytorium i nie opłaca się im dojeżdżać do klienta dalej niż 30 km od swojej siedziby. Przykład frazy lokalnej dla naszej branży to: tworzenie stron internetowych Poznań.

Niewątpliwym atutem lokalnego SEO jest niższy koszt uzyskania wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Przykładowa fraza “kancelaria adwokacka Poznań” będzie o niebo tańsza niż jej ogólnopolski odpowiednik “kancelaria adwokacka”.

Kolejnym plusem jest fakt, iż frazy z dopiskiem miejscowości są bardziej sprecyzowane, a odbiorcy coraz częściej cenią sobie współpracę z lokalnym przedsiębiorcom.

Warto podkreślić, iż wyszukiwarka Google każdorazowo sprawdza naszą faktyczną lokalizację i opiera swoje wyniki w dużej mierze właśnie o ten czynnik.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Poznań

Rynek e-commerce w Polsce i na świece rozwija się z roku na rok. Tysiące sklepów stacjonarnych działa teraz w trybie Online, a pandemia COVID-19 znacząco przyspieszyła ten proces.

W dobie obecnej konkurencji dobrze zaprojektowane sklepy internetowe Poznań to tylko część sukcesu. Niezwykle ważny jest jakościowy Ruch – czyli jak największa ilość zainteresowanych zakupem osób, która w ciągu doby odwiedzi Twój sklep internetowy.

W przeciwieństwie do usługi z zakresu pozycjonowanie stron internetowych – pozycjonowanie sklepu to znacznie trudniejsza i bardziej odpowiedzialna praca w której należy zwrócić uwagę na takie aspekty jak rodzaj asortymentu, nazwę produktu, cenę, kody EAN oraz sam UX naszego ecommerce.

Poza wynikami organicznymi, Google oferuje nam także usługę “Google zakupy” która pozwala nam za darmo wyświetlać swoje produkty na karcie “Zakupy” wyszukiwarki Google. Niezwykle ważnym aspektem sekcji “Zakupy” jest zdjęcie produktu – tutaj właśnie ono gra główną rolę.

Reasumując: istotne czynniki brane pod uwagę przy pozycjonowaniu produktów z naszego sklepu internetowego (celowo pomijamy tutaj czynnik z pierwszej sekcji tej podstrony) to: zdjęcie produktu, zawarcie kodu EAN, ocena gwiazdkowa, podanie producenta produktu oraz opis produktu. Samo zapewnienie tych danych wraz z odpowiednim przesłaniem ich do narzędzia Google jakim jest Search Console znacząco poprawi wyniki organiczne naszego sklepu w Google.

Pozycjonowanie sklepów www Poznań

Co zawiera usługa pozycjonowanie stron Poznań?

Pozycjonowanie stron Poznań - Audyt SEO

Audyt SEO

Zanim rozpoczniemy pozycjonowanie strony w Poznaniu, realizujemy rzetelną weryfikacją Twojej witryny. Po zrealizowanym audycie wskazujemy jej mocne i słabe strony, a następnie przedstawiamy najważniejsze elementy wymagające poprawy. W taki sposób rozpoczynamy współpracę, a Ty dowiadujesz się, w jakim stopniu została zoptymalizowana Twoja witryna.

Pozycjonowanie stron Poznań - Strategia SEO

Strategia SEO

Następnym krokiem mającym na celu pozycjonowanie stron Poznań jest przygotowanie kompleksowej strategii SEO. Uwzględniamy w niej słowa kluczowe, sposoby pozyskiwania linków, metody optymalizacji treści na stronie, techniczne SEO oraz konkretne terminy na zrealizowanie poszczególnych zadań. Strategia SEO to rzetelny plan na wysokie pozycje w wynikach organicznych.

Pozycjonowanie stron Poznań - Optymalizacja treści

Optymalizacja treści

Pozycjonując strony internetowe w Poznaniu, dbamy o porządek nagłówków na stronie, dokładnie optymalizujemy meta tagi, a dodatkowo rozbudowujemy treści o grafiki, media oraz wypunktowania, tak by były atrakcyjne wizualnie dla potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie stron Poznań - Optymalizacja techniczna

Optymalizacja techniczna

Optymalizacja techniczna SEO to elementy mające ogronny wpływ na pozycjonowanie stron Poznań, czyli ich ranking w organicznych wynikach wyszukiwania. Są to zaawansowane aspekty tj. rekonstrukcja kodu HTML i CSS witryny, optymalizacja plików sitemap.xml oraz robots.txt, a także poprawa nawigacji czy przystosowanie strony do urządzeń mobilnych.

Pozycjonowanie stron Poznań - Link building

Link-building

Link building to jeden z ważniejszych aspektów obejmujący pozycjonowanie stron internetowych. Opiera się o działania długofalowe i jest wykonywany regularnie w celu zwiększenia wartości witryny z punktu widzenia robotów Google’a. Linki pozyskujemy z własnych zaplecz, wysokiej jakości portali tematycznych oraz regionalnych, popularnych for, portali ogłoszeniowych oraz wpisów gościnnych.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron Poznań?

Wyceniając usługę pozycjonowania i optymalizacji w Poznaniu bierzemy pod uwagę kilka istotnych czynników:

 1. Weryfikację strony docelowej: sprawdzimy czy Twoja witryna lub sklep internetowy spełniają standardy W3C oraz aktualne wytyczne Google CLS (Cumulative Layout Shift).
 2. Potencjał (średnią miesięczna liczbę wyszukiwań) wybranych fraz globalnych lub lokalnych dedykowanych Twojej usłudze lub produktowi.
 3. Branżę: istnieją branże w których konkurencja na rynku jest tak potężna, że samo dostanie się do TOPowych wyników wyszukiwanie może zająć nawet kilkanaście miesięcy.
 4. Konkurencyjność na rynku: im mniejsza konkurencja na rynku, tym niższe koszty usługi – to samo zadziała jednak w drugą stronę.
Pozycjonowanie stron Poznań - Basic
Local SEO Basic

Pozycjonowanie lokalne (frazy z dopiskiem miejscowości) stron internetowych dla miejscowości
do 100 000 mieszkańców według aktualnych danych GUS.

od

1 500

zł netto / miesięcznie

Pozycjonowanie stron Poznań - Premium
Local SEO Premium

Pozycjonowanie lokalne (frazy z dopiskiem miejscowości) stron internetowych dla miejscowości
powyżej 100 000 mieszkańców według aktualnych danych GUS.

od

3 000

zł netto / miesięcznie

Pozycjonowanie sklepów Poznań - Global shop SEO
Global Shop SEO

Pozycjonowanie sklepu internetowego. Lokalizacja ogólnopolska.

od

1 500

zł netto / miesięcznie

Pozycjonujemy strony internetowe dla firm z całej Polski, w tym:

 • Pozycjonowanie stron
 • Pozycjonowanie stron Białystok
 • Pozycjonowanie stron Bydgoszcz
 • Pozycjonowanie stron Gdańsk
 • Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski
 • Pozycjonowanie stron Katowice
 • Pozycjonowanie stron Kielce
 • Pozycjonowanie stron Kraków
 • Pozycjonowanie stron Lublin
 • Pozycjonowanie stron Łódź
 • Pozycjonowanie stron Olsztyn
 • Pozycjonowanie stron Opole
 • Pozycjonowanie stron Konin
 • Pozycjonowanie stron Poznań
 • Pozycjonowanie stron Rzeszów
 • Pozycjonowanie stron Szczecin
 • Pozycjonowanie stron Toruń
 • Pozycjonowanie stron Warszawa
 • Pozycjonowanie stron Wrocław
 • Pozycjonowanie stron Zielona Góra
Pozycjonowanie stron internetowych na terenie całego kraju

Oceń nasz tekst

Kliknij gwiazdkę, aby dodać ocenę tekstu!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 57

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten tekst.

Opinie naszych kontrahentów

Najbardziej dumni jesteśmy z tego, że nadal współpracujemy z wieloma tymi samymi osobami, które zatrudniały nas na samym początku.

Ciekawa Strona opinie

Młodzi, kreatywni ludzie z pasją! Jestem bardzo zadowolona z projektu i pracy agencji reklamowej. Cenię sobie dyspozycyjność oraz szczegółowość. Jestem mile zaskoczona [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Katarzyna Koszela

ORGANIZATOR SPOTKAŃ AUTORSKICH

Ciekawa Strona opinie

Żaden pixel nie został zmarnowany. Osoba odpowiedzialna za grafiki doskonale zdaje sobie sprawę z tego. Pixel Perfect oraz marketing na najwyższym poziomie.

Ocena 5/5 za jakość usług

Rafał Jóśko

WPHOCUS

Ciekawa Strona opinie

Bardzo rzetelna i fachowa firma. Uważam, że w dzisiejszych czasach ważne jest profesjonalnalne i ludzkie podejście do klienta i ta firma właśnie taka jest! Polecam!

Ocena 5/5 za jakość usług

Patrycja Bajerska

JUBILER BAJERSCY

Ciekawa Strona opinie

Pełen profesjonalizm i niebywałe zaangażowanie w wykonywaną pracę. Na podkreślenie zasługuje szczególnie fakt bezproblemowego kontaktu i pełnej dyspozycyjności. Zdecydowanie polecam!

Ocena 5/5 za jakość usług

Aleksander Walczak

SKLEPIK SENIORA

Ciekawa Strona opinie

Strona internetowa wraz ze sklepem wygląda profesjonalnie. Wszystko wykonane w terminie, z należytą starannością w nowoczesny sposób. Polecam

Ocena 5/5 za jakość usług

Julia Judecka

EKOJUDECCY

Ciekawa Strona opinie

Bardzo polecam! Usługa zrealizowana w sposób profesjonalny. Strona wygląda dokładnie tak, jak chciałam. Oprócz tego – co dla mnie było bardzo dużym ułatwieniem [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Karolina Leśniewska

ODDIETUJ SIĘ

Ciekawa Strona opinie

Praca wykonana zgodnie z ustaleniami, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Strona jest nowoczesna , przejrzysta, zainteresowanemu umożliwia szybki kontakt z moją firmą [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Wiesław Pospiech

GRAWEL

Ciekawa Strona opinie

Ocena realizacji projektu jak i sama współpraca z p. Mateuszem, może być tylko i wyłącznie pozytywna. Wszystko co należałoby pochwalić, uznać czy docenić zostało napisane [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Dariusz Babacz

ECO PUCH ZAKŁAD PIERZARSKI

Ciekawa Strona opinie

Oprócz wiedzy merytorycznej firmę Ciekawa Strona wyróżniają na rynku duże umiejętności miękkie: kreatywność, elastyczność oraz umiejętności negocjacyjne. Gorąco polecam [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Łukasz Burtowy

KRAINA DZIECI