fbpx

13 lat na rynku.
Ponad 5 000 000 zł
w kampaniach klientów!

Skutecznie poprowadzimy Twoją reklamę w Google

Prowadzenie, optymalizacja i obsługa kampanii Google Ads

Kampanie Google Ads są jednym z najskuteczniejszych sposobów na promocję Twojej firmy w internecie. Tę formę reklamy wykorzystują zarówno międzynarodowe przedsiębiorstwa, jak i małe, lokalne firmy (np. fryzjerzy, tatuażyści czy też kosmetyczki). Z doświadczenia możemy stwierdzić, iż Google Ads jest bardzo elastycznym systemem oferującym różne formaty reklamy, które będziesz mógł z powodzeniem dopasować do swoich priorytetów i założeń projektowych.

Zoptymalizowana kampania będzie widoczna natychmiast po jej uruchomieniu, natomiast wzrost ruchu i sprzedaży zauważysz już po kilku tygodniach od startu. Reklamy można wyświetlać w formie tekstowej (wyszukiwarka Golgle), graficznej (strony partnerów Google), wideo (YouTube) oraz w formie reklam produktowych. Brzmi dobrze? Nam też tak się wydaje.

Dlatego nie czekaj. Skontaktuj się z nami. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą. Jesteśmy na rynku ponad 10 lat.

Zapraszamy na darmową i zupełnie niezobowiązującą konsultację już dziś.

Prowadzenie kampanii Google Ads

Czym jest Google Ads?

Czym jest Google Ads?

Google Ads (dawniej AdWords) jest największą na świecie platformą reklamową pozwalającą użytkownikom reklamować się w formacie PPC (z ang. Pay Per Click). Pojęcie to oznacza sposób rozliczania za reklamę. W tym przypadku zapłacisz wyłącznie za kliknięcie, a nie za jej wyświetlenie. PPC okazuje się bardzo przydatnym i co najważniejsze – opłacalnym rozwiązaniem. Wynika to z prostego powodu – poniesiesz koszty wyłącznie w momencie, gdy potencjalny klient trafi na Twoją witrynę.

Kampanie Google Ads, nazywane także kampaniami linków sponsorowanych są tzw. reklamą celowaną. Co to oznacza w praktyce? Że dana promocja wyświetla się wyłącznie tym internautom, którzy są realnie zainteresowani Twoją ofertą i obszarem biznesu, w którym działasz.

Skąd wyszukiwarka może to wiedzieć? To banalnie proste. Poprzez słowa kluczowe – czyli zazwyczaj dwu- lub trzywyrazowe frazy wpisywane przez potencjalnych klientów do wyszukiwarki Google (np. pozycjonowanie stron, tworzenie stron internetowych). Dzięki temu osobom szukającym butów nie będą wyświetlać się reklamy samochodów i odwrotnie.

Dlaczego powinieneś zainwestować w prowadzenie kampanii Google Ads?

Prowadzenie kampanii Google Ads przez certyfikowaną agencję interaktywną niesie za sobą wiele zalet. Najważniejszą z nich są oczywiście zyski. W tym momencie system reklamowy Google Ads jest na tyle dopracowany, że generuje właścicielom giganta z Mountain View (jednej z największych wyszukiwarek świata) ponad 20 miliardów dolarów co kwartał. Kampanie Google Ads to przede wszystkim skuteczne rozwiązanie pozwalające zmaksymalizować dochody.

Wystarczy, że zlecisz certyfikowanym specjalistom optymalizację kampanii na swoim koncie Google i jej bieżącą kontrolę. Wówczas cały system będzie aktywny przez kolejne miesiące, pozyskując stałych, a także opłacalnych klientów dla Twojego przedsiębiorstwa.

To tak, jakbyś zatrudnił pracownika na dwutygodniowy okres próbny, a on działałby na korzyść Twojej firmy przez kolejne kilkanaście miesięcy, zupełnie za darmo.

Tak właśnie działa Google Ads. Tanio i skutecznie. Potrzebujesz więcej dowodów? Umów się na niezobowiązującą oraz darmową konsultację z naszymi Specjalistami. Zainwestuj w kampanie linków sponsorowanych z dużym prawdopodobieństwem pomnożenia swojego kapitału.

Optymalizacja kampanii Google Ads

Największe zalety Google Ads

Zalety kampanii Google Ads

Jako doświadczona agencja Google Ads możemy śmiało stwierdzić, że kampanie linków sponsorowanych są znakomitym rozwiązaniem dla biznesów, którym zależy na relatywnie szybkich efektach, mierzalnych rezultatach oraz całkowitą kontrolą nad kosztami reklamy.

Brzmi dobrze? W praktyce działa zdecydowanie lepiej. Kampanie Google Ads mogą w niektórych przypadkach zastąpić pozycjonowanie lub być świetnym dodatkiem do SEO (z ang. Search Engine Optimization), maksymalizującym zyski.

01. Relatywnie szybkie efekty

Wystarczy, że przelejesz środki na konto reklamowe Google i zlecisz ustawienie kampanii profesjonalistom – promocja zacznie być aktywna w ciągu kilku godzin od poprawnej optymalizacji Twojego konta.

Efekty będą widoczne po kilku tygodniach między innymi w postaci konwersji zakupowej lub innych działań tj.:

 • zapis do newslettera,
 • rezerwacja szkolenia,
 • odbiór darmowego e-booka.

Pamiętaj jednak, że odpowiednie ustawienie kampanii Google Ads to nie wszystko. Musisz dysponować także prawidłowo zaprojektowanym serwisem, zgodnym z najnowszymi standardami SXO (z ang. Search Experience Optimization) i zoptymalizowaną ścieżką konwersji (CRO – z ang. Conversion Rate Optimization).

Uważasz, że Twoja witryna wymaga uaktualnienia lub całkowitej renowacji? Zainwestuj w tworzenie stron internetowych. Najpierw jednak skonsultuj z nami swoje założenia. Dopiero wtedy będziemy mogli podjąć decyzję, która przybliży Cię do osiągnięcia upragnionego celu – czyli zwiększenia budżetu operacyjnego własnego przedsiębiorstwa.

02. Mierzalne rezultaty

Jest to jedna z niewielu form reklamy, której efekty możesz kompleksowo zmierzyć. Wykorzystując narzędzia analityczne Google tj. GA (z ang. Google Analytics) lub GSC (z ang. Google Search Console) prześledzisz zachowanie każdego użytkownika, a także dowiesz się, w którym dokładnie momencie potencjalny klient opuścił Twój serwis internetowy.

Takie dane dają znakomite wskazówki odnośnie prowadzonej strategii marketingowej. Mogą przykładowo wskazać, że klienci rezygnują z zakupów, gdy pojawiają się koszty wysyłki, a w konsekwencji być motywacją do wdrożenia systemu darmowej dostawy.

03. Całkowita kontrola nad kosztami reklamy

Płatna reklama w Google pozwala kontrolować wydatki. Możemy konsekwentnie trzymać się ustalonego budżetu, rozciągając go w czasie lub postawić na tzw. kampanię intensywną, w której to właśnie efekty grają „pierwsze skrzypce”. Decyzja należy do Ciebie. Uważamy, że powinieneś zacząć reklamować swoją firmę już dziś. Nie czekaj. Czas i tak upłynie, a Ty możesz tylko zyskać.

Ile kosztuje obsługa kampanii Google Ads?

Prowadzenie kampanii Google Ads przez certyfikowaną agencję kosztuje zazwyczaj 30-50% miesięcznego budżetu przeznaczonego na reklamę. Jak to wygląda w praktyce? Załóżmy, że wspólnie ze specjalistami ds. reklam PPC zdecydowałeś, że najbardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie inwestycja na poziomie 2 000 zł netto miesięcznie. Wówczas cena za obsługę kampanii Google Ads wyniesie od 600 do 1000 zł netto na miesiąc.

W jakich granicach powinien oscylować optymalny budżet reklamowy Google Ads? To zależy, ponieważ wpływ na to ma przede wszystkim branża, w której działasz. Najwięcej za kampanie linków sponsorowanych należy zapłacić w najbardziej konkurencyjnych dziedzinach, m.in.:

 • kredytowa,
 • ubezpieczeniowa,
 • hostingowa,
 • medyczna.

Kluczowym aspektem jest także liczba słów kluczowych, które chcesz wykorzystać do reklamy, a co za tym idzie – szacunkowa cena za kliknięcie.

Zakładając jednak, że dysponujesz średniej wielkości sklepem internetowym e-commerce, działając w stosunkowo konkurencyjnej branży (np. naturalnych kosmetyków), optymalnym budżetem będzie ok. 3 000 zł netto miesięcznie + cena za obsługę. W tym przypadku rekomendujemy skupić się na promocji kilkunastu produktów z głównego asortymentu, regularnie rozbudowując kampanię o nowe pozycje.

Chcesz skutecznie pozyskać klientów, którzy nie tylko sfinalizują koszyk, ale także wrócą, by ponownie skorzystać z Twojej oferty? Zastanawiasz się, ile kosztuje Google Ads dla Twojego biznesu?

Napisz do nas wiadomość na biuro@ciekawastrona.com lub wypełnij niezobowiązujący formularz. Zrób pierwszy krok w kierunku maksymalizacji konwersji. Reszta pozostaje formalnością. Czekamy na Ciebie.

Obsługa kampanii Google Ads

Prowadzimy kampanie Google Ads dla firm z całej Polski, w tym:

 • Kampanie Google Ads
 • Kampanie Google Ads Białystok
 • Kampanie Google Ads Bydgoszcz
 • Kampanie Google Ads Gdańsk
 • Kampanie Google Ads Gorzów Wielkopolski
 • Kampanie Google Ads Katowice
 • Kampanie Google Ads Kielce
 • Kampanie Google Ads Kraków
 • Kampanie Google Ads Lublin
 • Kampanie Google Ads Łódź
 • Kampanie Google Ads Olsztyn
 • Kampanie Google Ads Opole
 • Kampanie Google Ads Poznań
 • Kampanie Google Ads Rzeszów
 • Kampanie Google Ads Szczecin
 • Kampanie Google Ads Toruń
 • Kampanie Google Ads Warszawa
 • Kampanie Google Ads Wrocław
 • Kampanie Google Ads Zielona Góra

Oceń nasz tekst

Kliknij gwiazdkę, aby dodać ocenę tekstu!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 181

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten tekst.

Opinie naszych kontrahentów

Najbardziej dumni jesteśmy z tego, że nadal współpracujemy z wieloma tymi samymi osobami, które zatrudniały nas na samym początku.

Ciekawa Strona opinie

Młodzi, kreatywni ludzie z pasją! Jestem bardzo zadowolona z projektu i pracy agencji reklamowej. Cenię sobie dyspozycyjność oraz szczegółowość. Jestem mile zaskoczona [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Katarzyna Koszela

ORGANIZATOR SPOTKAŃ AUTORSKICH

Ciekawa Strona opinie

Żaden pixel nie został zmarnowany. Osoba odpowiedzialna za grafiki doskonale zdaje sobie sprawę z tego. Pixel Perfect oraz marketing na najwyższym poziomie.

Ocena 5/5 za jakość usług

Rafał Jóśko

WPHOCUS

Ciekawa Strona opinie

Bardzo rzetelna i fachowa firma. Uważam, że w dzisiejszych czasach ważne jest profesjonalnalne i ludzkie podejście do klienta i ta firma właśnie taka jest! Polecam!

Ocena 5/5 za jakość usług

Patrycja Bajerska

JUBILER BAJERSCY

Ciekawa Strona opinie

Pełen profesjonalizm i niebywałe zaangażowanie w wykonywaną pracę. Na podkreślenie zasługuje szczególnie fakt bezproblemowego kontaktu i pełnej dyspozycyjności. Zdecydowanie polecam!

Ocena 5/5 za jakość usług

Aleksander Walczak

SKLEPIK SENIORA

Ciekawa Strona opinie

Strona internetowa wraz ze sklepem wygląda profesjonalnie. Wszystko wykonane w terminie, z należytą starannością w nowoczesny sposób. Polecam

Ocena 5/5 za jakość usług

Julia Judecka

EKOJUDECCY

Ciekawa Strona opinie

Bardzo polecam! Usługa zrealizowana w sposób profesjonalny. Strona wygląda dokładnie tak, jak chciałam. Oprócz tego – co dla mnie było bardzo dużym ułatwieniem [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Karolina Leśniewska

ODDIETUJ SIĘ

Ciekawa Strona opinie

Praca wykonana zgodnie z ustaleniami, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Strona jest nowoczesna , przejrzysta, zainteresowanemu umożliwia szybki kontakt z moją firmą [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Wiesław Pospiech

GRAWEL

Ciekawa Strona opinie

Ocena realizacji projektu jak i sama współpraca z p. Mateuszem, może być tylko i wyłącznie pozytywna. Wszystko co należałoby pochwalić, uznać czy docenić zostało napisane [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Dariusz Babacz

ECO PUCH ZAKŁAD PIERZARSKI

Ciekawa Strona opinie

Oprócz wiedzy merytorycznej firmę Ciekawa Strona wyróżniają na rynku duże umiejętności miękkie: kreatywność, elastyczność oraz umiejętności negocjacyjne. Gorąco polecam [...]

Ocena 5/5 za jakość usług

Łukasz Burtowy

KRAINA DZIECI