fbpx

Agencja interaktywna • Studio graficzne

+48 785 222 723

sklepy internetowe woocommerce

Projektowanie sklepów internetowych

Szybkie, rentowne i przede wszystkim łatwe w zarządzaniu i obsłudze.

skuteczny marketing w internecie

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja SEO pod kątem wyszukiwarki Google.

strony internetowe icon

Projektowanie stron internetowych

Idealne dla firm lokalnych. Dostosowane pod komputery i urządzenia mobilne.

Projektowanie logo

Projektowanie logo

Ponadczasowy projekt logo oraz indentyfikacji wizualnej dla Twojej firmy.

Projektowanie, Składanie i Tworzenie ebooków

“Nie oceniaj książki po okładce”, powiedzenie słuszne, szlachetne i z długą brodą. I o ile jest prawdziwe, o tyle w świecie sprzedaży nie do końca znajduje zastosowanie.
Piękne, stylowe opakowania przyciągają wzrok i sprawiają, że skupiamy się na właśnie tym, a nie innym produkcie. Książka, której okładka zaintryguje, samym obrazem przenosi nas w świat autora. Przyciągająca wzrok grafika, kolory, układ strony, piękne zdjęcia, to przykładowe “nośniki” informacji, o Tobie i Twoim dziele, które czytelnik dostrzeże jako pierwsze. Jeżeli zrobią dobre wrażenie, zainteresowany może uznać, że treść jest podobnie jak “okładka”, wartościowa, angażująca i estetyczna.
Warto zatem wejść do środka!

Masz świetnie napisany, trafiający do czytelnika tekst? To wspaniale!
Chcesz wydać go w formie ebooka? Doskonale trafiłeś!

ikonka zawarte w pakiecie

Przygotujemy doskonały projekt graficzny Twojego dzieła

ikonka zawarte w pakiecie

Przygotujemy przyciągającą wzrok, zachęcającą okładkę

ikonka zawarte w pakiecie
Stworzymy lub wykorzystamy infografiki i zdjęcia z najlepszych banków zdjęć
ikonka zawarte w pakiecie
Złożymy Twojego e-booka w sposób, który wizualizuje treści w przejrzysty i stymulujący sposób
ikonka zawarte w pakiecie
Sprawimy, że Twój ebook będzie się wyróżniał na tle innych publikacji o podobnej idei
ikonka zawarte w pakiecie
Przedstawimy Twój ebook jako dzieło eksperta, które dostarczy rzetelnej wiedzy

Przychodzi taki moment
w życiu, że trzeba
przestać czytać cudze
książki i napisać własną

Albert Einstein

10 lat na rynku
10+ lat
na rynku

Tworzymy nieprzerwanie od 2011 roku. Szkolimy się u najlepszych żeby zapewniać najskuteczniejsze rozwiązania.

dziesiątki realizacji
Dziesiątki
realizacji
Wykonywaliśmy mnóstwo projektów dla wielu firm reprezentujących dziesiątki różnych branż.
wszechstronny zespół
Wszechstronny
zespół
Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści od marketingu oraz graficy i programiści z wieloletnim stażem.
kompleksowa obsługa
Kompleksowa
obsługa

Poza projektowaniem stron i sklepów zapewniamy wsparcie w zakresie Google Ads, Facebook Ads i SEO.

Tworzenie ebooków

Projektowanie ebooków zaczyna się od okładki

Dobrze zaprojektowana, zgodna z Twoim przesłaniem i przekonaniami okładka, jest jak Twój uśmiech przy pierwszym spotkaniu z czytelnikiem. Warto zadbać o to, aby pozostawić miłe wrażenie.

Oto kilka niezawodnych rad:
✅  Nie bój się być sobą i stawiaj na indywidualność.
✅  Projekt, który wyraża Ciebie, jest autentyczny i czytelnicy to dostrzegą.
✅  Fajna oprawa, to także parę słów o Tobie. Odbiorcy lubią wiedzieć, kim jest autor. Czy z powstaniem treści wiąże się jakaś historia. Pragną poznać człowieka z krwi i kości, z jego słabościami, zaletami, emocjami, który kryje się za “produktem” jakim jest książka.

Nie wiesz jak chciałbyś aby wyglądało Twoje dzieło? Nie masz pomysłu? Nic nie szkodzi! Zapraszamy do Nas. Pomożemy Ci znaleźć rozwiązania uszyte na Twoją miarę. Mamy ponad 10 letnie doświadczenie i bardzo utalentowanego grafika:),

Tworzenie ebooków
to rewolucja

Tworzenie ebooków to rewolucja, która przenosi czytelnika w nową, niedostępną wcześniej strefę komfortu

„A to miej na pilnej pieczy, abyś czytał, kiedy tylko możesz.” – Mikołaj Rej
Czytanie otwiera drzwi do nowych światów, nowych kultur i nowych sposobów widzenia rzeczy. Dodatkowo, jest to relaksujące, ponieważ obniża poziom kortyzolu w mózgu.

Ebooki to książki zaprojektowane, opracowane i wydane w formie cyfrowej. Ich główną zaletą jest minimalny rozmiar pliku, dostępny w formie wygodnej do czytania przy użyciu smartfonów, czytników, tabletów, laptopów, komputerów. Posiadając ebooka, w Twoim zasięgu są setki tytułów w jednym urządzeniu. Pamiętasz ile razy pakując się na wakacje zastanawiałeś się, którą książkę zabrać? Nie mogłeś się zdecydować, a ze względu na ich ciężar i ograniczoną ilość miejsca w bagażu, mogłeś wziąć tylko kilka? Teraz, gdziekolwiek się wybierasz, możesz zabrać ze sobą wszystkie swoje ulubione i setki innych tytułów. Bez wątpienia wielkim dodatkowym atutem, jest możliwość wydrukowania tekstu, bez utraty jego jakości.

Czy dla grafika składanie ebooków jest łatwe?

Czy dla grafika składanie ebooków jest łatwe?

Odpowiedź jest jedna: NIE! Nie jest łatwe dla nikogo. Opracowanie projektu książki elektronicznej, podobnie jak książki tradycyjnej, papierowej, nie jest zadaniem łatwym. Wypracowanie wizji i stworzenie z niej niepowtarzalnego obrazu, wymaga profesjonalizmu, talentu i doświadczenia. Bez pełnego zaangażowania, współpracy i zrozumienia efekt wizualny Twojego dzieła, może być daleki od oczekiwań.
Mamy głowy pełne pomysłów, spersonalizowane pomysły i doświadczenie. Przyjdź i opowiedz nam o sobie. Dopracujemy Twój projekt w najmniejszych szczegółach, a co najważniejsze przedstawimy w nim Ciebie i Twoją wizję.

Projektowanie ebooków
Składanie ebooków

Dlaczego projektowanie książek elektronicznych jest ważne?

Obrazy pobudzają naszą percepcję znacznie bardziej niż tekst. Nic na to nie poradzimy, taka jest ludzka natura. Jako ludzie jesteśmy stworzeni do przetwarzania treści wizualnych, dlatego projekty ebooków są tak ważne.

Sposób, w jaki jest zaprojektowany i sformatowany, jest dla konsumentów głównym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Jakość tekstu jest niezmiernie ważna, ale na etapie zwrócenia uwagi na produkt, pozostaje na drugim planie. Najpierw musisz dać czytelnikowi, coś co zatrzyma jego uwagę właśnie na Twojej książce. Dobra okładka to taka, która jest skuteczna i przyciąga wzrok. Oprócz chwytliwej grafiki, również układ, informacje czy minirecenzje powinny być spójne i ciekawe.

Jak przebiega projektowanie
ebooka?

Wybierz pakiet swojego logo

Pytania i odpowiedzi

Pierwsze propozycje logo

Fragmenty do akceptacji

Poprawki logo w cenie

Bezpłatne poprawki

Gotowy projekt logo

Przeniesienie praw autorskich

Składanie ebooków krok pierwszy

 1 

Pytania i harmonogram prac

Nasz brief to kilkanaście prostych pytań na które możesz odpowiedzieć mailowo lub telefonicznie. Dzięki odpowiedzi na te pytania będziemy mogli lepiej poznać Twoje oczekiwania względem wyglądu ebooka oraz poznać Twoją grupę docelową. Jest to bardzo istotny element dzięki któremu dopasujemy wygląd ebooka do Twoich oczekiwań oraz do oczekiwań Twojej grupy odbiorców. Przestawimy Ci również harmonogram naszych prac z konkretnymi datami.

Składanie ebooków krok drugi

 2 

Fragmenty do akceptacji
Pierwsze fragmenty do akceptacji otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych od rozpoczęcia prac na ebookiem. Na każdym ważniejszym etapie projektowania Twojej eksiążki będziemy przesyłać Ci jej fragment do akceptacji. Między innymi po zaprojektowaniu okładki, spisu treści, pierwszego rozdziału oraz nietypowych układów.
Składanie ebooków krok trzeci

 3 

Bezpłatne poprawki
W cenie ebooka oferujemy także poprawki. Nanosimy je tak długo, aż będziesz w pełni zadowolony. Dotyczy to poprawek elementów, których wcześniej nie akceptowałeś oraz wszystkich poprawek od osoby zajmującą się korekcją Twojego tekstu.
Składanie ebooków krok czwarty

 4 

Przeniesienie praw autorskich

Po zaakceptowaniu projektu otrzymasz umowę przenoszącą na Ciebie prawa autorskie do projektu. Od momentu podpisania umowy ebook jest tylko Twój i możesz z nim robić co Ci się tylko podoba.

Projekt ebook – miniporadnik

Miniporadnik, dzięki któremu forma nie przerośnie treści.

Ok, skoro zdecydowałeś się i jesteś gotowy napisać książkę, to wiesz że to jest właśnie ten moment, kiedy pokażesz światu swoją myśl. Pisząc, odsłaniasz część siebie i na pewno chcesz wypaść świetnie.

Oto kilka przemyśleń na temat tego, co Cię czeka i jak przez to przejść.

Projekt ebook - miniporadnik

Projekt ebook – miniporadnik

1. Od czego zacząć? Najlepiej od określenia o czym i dla kogo chcesz pisać. Dobrze jest pisać o czymś, co jest dla nas samych interesujące. Wówczas przekazujemy czytelnikom pasję i entuzjazm. Stajemy się przyjacielem, częścią tej samej historii. Pamiętaj! Bądź autentyczny i nie naśladuj innych. Inspiracja jest ważna, ale treść musi być 100% Twoja. Prawda zawsze się obroni.

2. Pisanie jest sztuką, ale jednocześnie rzemiosłem. Aby pisać autentycznie i malować słowem obrazy, trzeba być artystą. Jednak nie ma co owijać w bawełnę, pisanie nie zawsze ma formę natchnionego transu, pełnego twórczych uniesień. To czasem ciężka, pełna frustracji i zwątpienia droga.
Dni, kiedy nie potrafimy dobrze złożyć jednego zdania, są tymi, które warto poświęcić na zajęcia inne niż pisanie. Tzw. wypocona treść i tak będzie do poprawy, szkoda Twojego czasu.
Pomyśl zatem o sobie. Zrób rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność i postaraj się nie myśleć o pisaniu. Obserwacja natury i otoczenia, to obszar nieskończonych inspiracji. Zaproś je do swojej głowy!:)

3. Już w trakcie pracy na ebookiem twórz wokół siebie historię. Wykorzystaj dostępne możliwości, takie jak media społecznościowe, Twoje prywatne, ale również zawodowe znajomości. Opowiadaj o swojej pasji i tym co robisz. Zbuduj napięcie i pozwól zainteresowanym czekać na Twoją publikację.

4. Tuż przed zakończeniem projektu, utwórz wydarzenie w mediach społecznościowych i zainwestuj w ulotki reklamowe. Poinformuj, że oto stało się i jest. Celebruj tę chwilę, a “zarazisz” ekscytacją innych. Ulotki reklamowe, możesz rozdać, ale również wykorzystać ich spersonalizowany projekt, zgodny graficznie z oprawą ebooka, do promocji swojej książki. Zamieść ulotkę na swoim profilu, roześlij znajomym i dodaj jako obraz promujący Twoje wydarzenie. To robi wrażenie i przedstawia Cię w bardzo profesjonalnym świetle.

Skontaktuj się z nami pisząc email na adres: biuro@ciekawastrona.com, zadzwoń pod numer 785 222 723 lub wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy, oddzwonimy do Ciebie.
Sięgnij po swoją własną publikacją, jest w zasięgu Twojej ręki. Czekamy na Ciebie.

Projektowanie książek elektronicznych

Cennik składu ebooków i książek

Cena składu e-booka lub ksiązki zależy od finalnej ilości stron. Prosta okładka liczona jest jako jedna strona. Cena może wzrosnąć w przypadku dużej ilości dodatkowych grafik, wykresów i innych elementów graficznych.

Projektowanie małych ebooków
Mały e-book

1 – 30 stron

80 zł netto

/1 gotowa strona

Projektowanie średnich ebooków
Średni e-book

31 – 60 stron

70 zł netto

/1 gotowa strona

Projektowanie dużych ebooków
Duży e-book

61 – 100 stron

60 zł netto

/1 gotowa strona

E-book to dopiero początek
Twojej biznesowej drogi

Czy mamy zająć się także bieżącą obsługą oraz marketingiem Twojej marki w sieci?

Projektowanie logo

Projektowanie logo

„Firma bez logo jest jak człowiek bez twarzy” – David Airey. Zadbaj o swoją markę osobistą i pozwól nam stworzyć wyjątkowe logo, które będzie funkcjonowało na każdym Twoim produkcie.

Grafiki do kampanii i na social media

Grafiki do kampanii i na social-media

Obraz wyraża więcej niż 1000 słów. Ciekawa, dostosowana do Twojego odbiorcy grafika napewno przyczyni się do sukcesu Twojej kampanii.

Projekty graficzne

Projekty graficzne

Zaopatrz się w angażujące, przykuwające uwagę materiały reklamowe. Projektujemy wizytówki, plakaty, ulotki, katalogi, opakowania, etykiety, rollupy, banery i wiele innych.

Kampanie Google Ads

Kampanie Google Ads

Kampanie Google Ads są jednym z najskuteczniejszych sposobów na promocję Twojej marki i produktów w internecie.

Ostatnio zrealizowane
projekty graficzne

Oceń nasz tekst

Kliknij gwiazdkę, aby dodać ocenę tekstu!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 47

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten tekst.

Dojeżdżamy do klientów
z całej Polski

Zadzwoń, odwiedź nas w biurze lub jeżeli wolisz - napisz. Opowiedz nam kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę.

NIP: 6652994490 |  KRS: 510436

ciekawa strona adres

Adres

ul. Spółdzielców 8, 62-510 Konin

ciekawa strona email

E-mail

biuro@ciekawastrona.com

Napisz wiadomość

.

5 + 11 =