fbpx

Agencja interaktywna • Studio graficzne

+48 785 222 723

sklepy internetowe woocommerce

Projektowanie sklepów internetowych

Szybkie, rentowne i przede wszystkim łatwe w zarządzaniu i obsłudze.

skuteczny marketing w internecie

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja SEO pod kątem wyszukiwarki Google.

strony internetowe icon

Projektowanie stron internetowych

Idealne dla firm lokalnych. Dostosowane pod komputery i urządzenia mobilne.

Projektowanie logo

Projektowanie logo

Ponadczasowy projekt logo oraz indentyfikacji wizualnej dla Twojej firmy.

Projektowanie ulotek reklamowych

Ciągle zastanawiasz się jak pomnożyć zysk w Twojej firmie? A próbowałeś wprowadzić do swojej firmy poza marketingiem internetowym z pozoru zwykłe ulotki? Jeśli tak, to czy miały one ciekawy wygląd? To czy ulotka reklamowa przyniesie pozytywne efekty, w głównej mierze zależy od tego jak wygląda i jakie treści zawiera. Z naszą pomocą, projekt graficzny Twojej ulotki będzie niepowtarzalny, a reklama przyniesie nowych klientów.

Projektujemy dwustronne ulotki niemal w każdym formacie: A3, A4, A5, A6, DL, kwadrat o sposobie składania: na pół, w „c”, w „z”, mapa czy harmonijka.

Zamów u nas Twój najlepszy projekt graficzny ulotki

Zamów u nas Twój najlepszy projekt graficzny ulotki 

Szeroka oferta działań marketingowych oferowanych przez Internet spowodowała, że ​​niektóre firmy kwestionują znaczenie marketingu tradycyjnego. Ulotki reklamowe wciąż pozostają jednak jednym z najtańszych sposobów skutecznej reklamy i nie należy lekceważyć ich siły.

Z formy ulotki, najczęściej korzystają lokalne biznesy, kolportując je na obszarze miasta, w którym się znajdują. Ulotki reklamowe pełnią przede wszystkim funkcję informacyjną. Wszelkie planowane wydarzenia, zmiany, nowości w ofercie Twojej firmy, idealnie nadają się na treść ulotki.

Zadbamy o to, aby na niewielkim formacie ulotki, pojawiły się najważniejsze rzeczy:
1. niezwykłe, oryginalne i perswazyjne obrazy
2. doskonała, sugerująca treść
3. najwyższa jakość do druku

Bez względu na to, czy zlecisz nam projekt regulaminu, dyplomu czy oferty, zawsze otrzymasz ciekawą propozycją, której jeszcze nigdzie nie widziałeś.

Nasz doświadczony grafik, przygotuje dla Ciebie unikalną szatę graficzną, zgodną z aktualnymi trendami i Twoimi wymaganiami. Utalentowany copywriter napisze wyjątkowe hasła i tekst.

W efekcie naszej pracy otrzymasz profesjonalny plik od razu w wersji do druku. Twoje ulotki reklamowe mogą być jednostronnie lub dwustronnie drukowane, więc bez problemu będziemy w stanie estetycznie rozmieścić nawet obszerną treść. Grafiki, które umieścimy na projekcie będą ściśle nawiązywały do działalności Twojej firmy oraz do treści umieszczonej na druku.

Ulotki reklamowe to najmniejszy format Twojej reklamy z marketingowym efektem “wow”.
Ich niewielki rozmiar pozwala na umieszczenie ich na tablicach, stojakach, ale również wręczanie “do ręki”, przez co docierają do dużej grupy docelowej.

Pamiętaj: ulotki nie muszą być wydrukowane. Jeśli prowadzisz biznes, w którym rozdawanie ulotek nie ma zastosowania, ulotki mogą być przesyłane elektronicznie do wybranej grupy odbiorców lub zamieszczane jako baner w profilu firmowych i prywatnym w mediach społecznościowych.

Z racji projektu, który zawiera Twoje logo, kolory, Twój styl, ulotki reklamowe nie tylko przyniosą nowych klientów, ale staną się kolejnym elementem budowania świadomości Twojej marki.

Projektowanie ulotek reklamowych

Niebanalne ulotki
w dowolnym formacie

Tworzymy i drukujemy ulotki reklamowe w jakości premium.
Nasi graficy przygotują dla Ciebie unikalną ulotkę, zorientowaną na Twojego potencjalnego klienta.

zobacz cennik 785 222 723

10 lat na rynku
10+ lat na rynku

Tworzymy i projektujemy
nieprzerwanie
od 2011 roku. 

dziesiątki realizacji
Jakość na piewszym miejscu

Dopracowane projekty ulotek i druk na papierze conajmniej – kreda 170g. 

wszechstronny zespół
Kompleksowa realizacja

Projekt ulotki, jej druk i skład w jednym miejscu.

kompleksowa obsługa
Darmowa wysyłka

Zawsze darmowa wysyłka na terenie całej Polski!

Projektowanie ulotek dla szkół
Ulotki dla suplementów
Ulotka dla gabinetu medycyny estetycznej
Ulotka dla producenta
Ulotki dla gabinetu kosmetycznego
Ulotka menu dla restauracji
Projektowanie i druk ulotek

Projekt i druk ulotek

Ulotki reklamowe to prawdopodobnie najpopularniejsze narzędzie marketingowe, stosowane z powodzeniem od dziesięcioleci. Z racji relatywnie niskiej ceny uruchomienia kampanii, ulotki są najbardziej powszechnym sposobem na dotarcie do dużej liczby klientów. Niskim kosztem można mieć doskonały nośnik reklamowy.

Projekt i druk ulotek szytych na miarę

Projekt i druk ulotek szytych na miarę

To, jaki rozmiar będzie miała firmowa ulotka, jest kwestią Twojego pomysłu na grafikę i ilości informacji, które chciałbyś przekazać. Pamiętaj, że ulotka musi być przede wszystkim przejrzysta i czytelna. Większość osób otrzymujących ulotkę, tylko “rzuca na nią okiem”. Warto zadbać o estetyczne rozmieszczenie tekstu i angażujące hasła, które sprawią, że potencjalny klient zainteresuje się na tyle, że przeczyta ulotkę do końca.

Ulotka, aby była skuteczna i zakończyła się konwersją, musi zostać przeczytana.

Aby tak się stało, musi w sposób jasny i chwytliwy przekazywać przekazywać treść i zainteresować. Dobór obrazu ma kluczowe znaczenie, bo to właśnie obraz, może skłonić do przeczytania treści. Dobra i skuteczna ulotka, nade wszystko musi być jednak oryginalna i wyróżnić się na tle ulotek firm z tej samej branży.

Pamiętaj: osoba, która zainteresuje się ulotką, nie musi dziś zostać Twoim klientem, ale może stać się ambasadorem. Jeśli przeczyta i przekaże informację dalej przynajmniej raz, zdobywasz świadomych Twojej oferty, potencjalnych klientów.

Przyjdź do nas! Podzielimy się naszym doświadczeniem.

Jeśli nie masz pomysłu na ulotkę swojej firmy, nic nie szkodzi. Podziel się z nami swoją wizją, a my uszyjemy dla Ciebie idealną ofertę.

Projekt ulotki dla Twojej firmy

Na rynku istnieje wiele ciekawych opcji jeśli chodzi o nośniki reklamy. Jedną z najpopularniejszych są ulotki reklamowe.

Jeśli chcesz poinformować o nowościach w ofercie firmy, nadchodzącym wydarzeniu czy sezonowej obniżce cen, warto wziąć pod uwagę opcję ulotek. Ze względu na ich kieszonkowy format, łatwość dystrybucji, dostępność w formie elektronicznej, niski koszt uruchomienia kampanii reklamowej, to właśnie ulotka jest najczęściej wybieranym medium.

Druk ulotek - dla kogo?

Jaki projekt ulotki jest najlepszy dla Twojej firmy?

Potrzebny Ci jest projekt, który jest dobry i przyniesie Ci sprzedaż.

Większość konsumentów nie zwraca uwagi na ulotkę dłużej niż kilka sekund, w ciągu których interesuje się głównie zdjęciami i hasłami głównymi. Niezwykle ważne jest zatem, aby zaprojektować ulotkę tak, aby zainteresować klienta całą treścią.

Najważniejsze cechy dobrej ulotki reklamowej:

  1. Czytelność czyli przejrzyste i klarowne przesłanie – rozprosz tekst na krótkie, sugestywne hasła, unikaj przypadkowych, niepasujących elementów i kolorów, pstrokacizny i bałaganu w szacie graficznej. Nie rozpisuj się na długie teksty. Mogą działać odstraszająco
  2. Właściwy format – czytelność oraz układ graficzny i tekstowy, zależą od wielkości formatu, jaki mamy do dyspozycji. Im format większy, tymłatwiej ładnie zaplanować wszystkie elementy. Duży format sprawia, że mamy mniejszą pokusę odruchowego wyrzucenia ulotki do kosza.
  3. Wezwanie do działania – zachęć potencjalnych klientów do podjęcia oczekiwanej przez Ciebie akcji. Nie bój się używać słów: “kup”, “odwiedź nas”, “zamów już dziś”
  4. Pomyśl o bonusie – warto pomyśleć o dodatkowym rabacie lub prezencie dla klientów, którzy posłużą się kodem z ulotki, podczas wizyty w Twojej firmie

Każdy projekt drukowanej reklamy powinien być interesujący i zatrzymać uwagę odbiorcy.

Poznajmy się! Wykonamy go dla Ciebie w taki sposób, aby trafił w gusta Twojej grupy docelowej!

Projekt ulotki dla Twojej firmy
projektowanie wizytówek premium

Projekt i druk wizytówek

Wizytówki zrobią bardzo dobre wrażenie i budują pozytywny wizerunek Twojej firmy. Nasze wizytówki są starannie dobierane do potrzeb i specyfiki branży.

projekt rollupów premium

Projekt i druk rollupu / banera

Rollup posłuży Ci długi czas i będzie nieodłącznym towarzyszem wszelkich konferencji, ważnych wydarzeń. Pozwól się zauważyć!

 

projektowanie plakatów premium

Projekt katalogów firmowych

Katalogi napędzają sprzedaż i sprawiają, że klienci mogą wrócić do Twojej oferty, kiedy tylko chcą. Przekonaj się, że nasze katalogi to ciekawa i profesjonalna forma, połączona z doskonałą jakością wykonania.

projektowanie plakatów premium

Projekt i druk plakatów Premium

Projektujemy i drukujemy plakaty, które nagłośnią każde wydarzenie, produkt, usługę. Zaufaj sile obrazu! W Koninie wydrukujesz też swoje plakaty w wysokiej jakości i różnych formatach.

Ulotki reklamowe

Ulotki reklamowe

Zaprojektowanie i wydrukowanie ulotki to relatywnie niewielki wydatek, a jako forma reklamy, ulotki są nadal bardzo skuteczne.

Pomimo silnego zwrotu przedsiębiorstw w stronę nowoczesnych, interaktywnych form promocji produktów czy usług takich jak: pozycjonowanie, kampanie Google Ads oraz reklama w mediach społecznościowych, ulotki reklamowe, wciąż docierają do wielu klientów, gwarantując szybkie wzrosty sprzedaży. 

Ulotki reklamowe forma skutecznego marketingu

Ulotki reklamowe forma skutecznego marketingu?

Marketing jest najważniejszą kwestią związaną z rozwojem firmy, a jego papierowa forma nadal świetnie się sprawdza w wybranych branżach.
Szacuje się, że budżet marketingowy firmy, w zależności od branży, powinien wynosić pomiędzy 5-30% przychodów firmy. Ulotki reklamowe to najtańsza opcja marketingu bezpośredniego, na którą stać każde przedsiębiorstwo.

Ulotki reklamowe doskonale nadają się do promocji małych lub nowo powstających firm oraz biznesów lokalnych, takich jak: fryzjer, elektryk, firma budowlana czy salon piękności. Możliwość dystrybucji bezpośrednio “do ręki”, w miejscach dużych skupisk ludzkich, zwiększa szansę na dotarcie do dużej liczby potencjalnych klientów.

Idealne ulotki reklamowe to miniatura informacji, które zawierają strony internetowe. Powinny zawierać logo, czytelną mapę z lokalizacją firmy, numer telefonu, adres e-mail oraz adres strony www. Do najpopularniejszych formatów ulotek reklamowych można zaliczyć ulotki A5 oraz ulotki DL. Najczęściej zamawiane w ilościach między 5 000 a 10 000 sztuk.

Ulotki reklamowe
dla wybranych branż

Branże, które najczęściej korzystają z ulotek reklamowych to: branża beauty, branża motoryzacyjna, branża deratyzacyjna, instalatorzy odnawialnych źródeł energii oraz instytucje zajmujące się dotacjami unijnymi dla gospodarstw domowych.

Dla wymienionych typów firm łatwo jest zlecić kolportaż ulotek oraz odpowiednio dobrać grupę odbiorców, co z pewnością przełoży się na szybki wzrost przychodów małym nakładem finansowym.

Dzięki doświadczeniu jakie przyniosło nam wieloletnie projektowanie stron internetowych, tworzenie sklepów internetowych, projektowanie graficzne logo czy katalogów, zapewniamy indywidualne, spersonalizowane i dopasowane do Twoich oczekiwań projekty graficzne.

Nasz grafik kreatywny przygotuje chwytliwy, estetyczny, zapewniający “coś nowego”, dopasowany do Ciebie projekt Twojej ulotki reklamowej. U nas masz pewność niepowtarzalności i najwyższej jakości usługi.

Ulotki reklamowe dla wybranych branż

Projekt ulotki cena

Projekty i druk realizowane są średnio w ciągu siedmiu dni roboczych od momentu otrzymania wszystkich niezbędnych wytycznych. Drukujemy na grubszym papierze kreda połysk lub mat 170g.  Dostawa kurierem zawsze gratis! (na terenie Polski).

Ulotki reklamowe A6
Ulotki A6

2 strony – 105 x 148 mm
Wysokiej jakości dwustronny projekt

500 zł netto

Projektowanie ulotek A5
Ulotki A5

2 strony – 148 x 210 mm
Wysokiej jakości dwustronny projekt

500 zł netto

Ulotki reklamowe DL
Ulotki DL

2 strony – 99 x 210 mm
Wysokiej jakości dwustronny projekt

500 zł netto

Projektowanie ulotek kwadratowych
Ulotki kwadratowe

2 strony – 150 x 150 mm
Wysokiej jakości dwustronny projekt

500 zł netto

Ulotki reklamowe A5
Ulotki A5
składane na pół

4 strony – 148 x 210 mm
Wysokiej jakości projekt

800 zł netto

Projektowanie ulotek A5 składanych
Ulotki A5
składane na 3

6 stron – 148 x 210 mm
Wysokiej jakości projekt
Ulotka składana w „c” lub w „z”

1000 zł netto

Ulotki reklamowe DL składane na pół
Ulotki DL
składane na pół

4 strony – 99 x 210 mm
Wysokiej jakości projekt

800 zł netto

Projektowanie ulotek DL składanych na 3 części
Ulotki DL
składane na 3

6 stron – 99 x 210 mm
Wysokiej jakości projekt
Ulotka składana w „c” lub w „z”  

1000 zł netto

Ostatnio zrealizowane
projekty graficzne

Oceń nasz tekst

Kliknij gwiazdkę, aby dodać ocenę tekstu!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 47

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten tekst.

Dojeżdżamy do klientów
z całej Polski

Zadzwoń, odwiedź nas w biurze lub jeżeli wolisz - napisz. Opowiedz nam kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę.

NIP: 6652994490 |  KRS: 510436

ciekawa strona adres

Adres

ul. Spółdzielców 8, 62-510 Konin

ciekawa strona email

E-mail

biuro@ciekawastrona.com

Napisz wiadomość

.

9 + 6 =