fbpx

Agencja interaktywna • Studio graficzne

+48 785 222 723

sklepy internetowe woocommerce

Projektowanie sklepów internetowych

Szybkie, rentowne i przede wszystkim łatwe w zarządzaniu i obsłudze.

skuteczny marketing w internecie

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja SEO pod kątem wyszukiwarki Google.

strony internetowe icon

Projektowanie stron internetowych

Idealne dla firm lokalnych. Dostosowane pod komputery i urządzenia mobilne.

Projektowanie logo

Projektowanie logo

Ponadczasowy projekt logo oraz indentyfikacji wizualnej dla Twojej firmy.

Projektowanie ulotek reklamowych

Projektujemy dwustronne ulotki niemal w każdym formacie: A3, A4, A5, A6, DL, kwadrat o sposobie składania: na pół, w „c”, w „z”, mapa czy harmonijka.

Ciągle zastanawiasz się jak pomnożyć zysk w Twojej firmie? A próbowałeś wprowadzić do swojej firmy poza marketingiem internetowym z pozoru zwykłe ulotki? Jeśli tak, to czy miały one ciekawy wygląd? To czy ulotka reklamowa przyniesie pozytywne efekty, w głównej mierze zależy od tego jak wygląda i jakie treści zawiera. Z naszą pomocą, projekt graficzny Twojej ulotki będzie niepowtarzalny, a reklama przyniesie nowych klientów.

Zespół profesjonalnych grafików z naszej agencji przygotuje dla Ciebie koncepcję graficzną na ulotkę reklamową, zgodną z aktualnymi trendami i Twoją koncepcją. Oferujemy szereg najpopularniejszych wymiarów i formatów. W projekcie uwzględnimy marginesy, które będą wspomagały wizualnie projekt, ale też uchronią od przysłonięcia niektórych fragmentów, gdy włożysz wydruk, np. do aluminiowej ramki.

Projekt graficzny ulotki - dla kogo?

Projekt graficzny ulotki – dla kogo?

Zauważyliśmy, że najchętniej sięgają po nie sklepy, w których oferta (np. cenowa) zmienia się z dużą częstotliwością. Małe formaty mieszczą się dobrze w ramkach czy na stojakach krótko mówiąc – są poręczne i zauważalne. Bez względu na to czy zlecisz nam projekt regulaminu, dyplomu czy oferty – zawsze otrzymasz ciekawą propozycją, której jeszcze nigdzie nie widziałeś.

W efekcie naszej pracy otrzymasz profesjonalny plik od razu w wersji do druku. Twoje kartki mogą być jednostronnie lub dwustronnie drukowane, więc bez problemu będziemy w stanie rozmieścić nawet obszerną treść. Grafiki, które umieścimy na projekcie będą ściśle nawiązywały do stylu Twojej firmy oraz do treści umieszczonej na druku.

Pamiętaj: warto skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia w projektowaniu materiałów drukowanych. To dla nas wielka satysfakcja, gdy stworzone przez nas prace, są pozytywnie odbierane. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania, ponieważ wiemy, że wtedy Klienci chętniej ponownie korzystają z naszych usług.

Projektowanie ulotek reklamowych

Niebanalne ulotki
w dowolnym formacie

Tworzymy i drukujemy ulotki reklamowe w jakości premium. Nasi graficy przygotują dla Ciebie unikalną ulotkę, zorientowaną na Twojego potencjalnego klienta.

10 lat na rynku
10+ lat na rynku

Tworzymy i projektujemy
nieprzerwanie
od 2011 roku. 

dziesiątki realizacji
Jakość na piewszym miejscu

Dopracowane projekty ulotek i druk na papierze conajmniej – kreda 170g. 

wszechstronny zespół
Kompleksowa realizacja

Projekt ulotki, jej druk i skład w jednym miejscu.

kompleksowa obsługa
Darmowa wysyłka

Zawsze darmowa wysyłka na terenie całej Polski!

Projektowanie i druk ulotek

Projekt i druk ulotek

Najbardziej powszechnym sposobem na dotarcie do Klienta jest rozdawanie ulotek wprost do ręki. Niskim kosztem można mieć doskonały nośnik reklamowy. To jaki rozmiar będzie miała firmowa ulotka, jest kwestią Twojego projektu graficznego. Możesz również wybrać jakiej grubości ma mieć papier, którego użyjemy do druku ulotek. Oferujemy druk ulotek z darmową dostawą do klienta. Dla nas jest to kolejne ciekawe wyzwanie, które będziemy chcieli zrealizować z przyjemnością. Potrzebujesz projektu logo do ulotki? czy grafiki do kampanii? – żaden problem, zajmiemy się tym również.

Jakie ulotki reklamowe możesz u nas zamówić? Oferta ulotek reklamowych jest duża, składane/nieskładane w przeróżnych formatach. Jeśli chodzi o grubość papieru to w zależności od potrzeby możesz wybrać naprawdę cienki lub gruby: od 90 do 350 gram. Standardowym wyborem przy ulotce jest papier 130 g ze względu na to, że jest troszkę grubszy niż kartka papieru do zwykłej drukarki oraz uniemożliwia przenikanie treści na drugą stronę przy wydruku dwustronnym.

Które ulotki reklamowe się sprawdzą?

Które ulotki reklamowe się sprawdzą?

Nasi Klienci najczęściej decydują się na ulotki dwustronne kiedy w ich firmie aktualnie prowadzona jest promocja sprzedażowa lub chcą poinformować o zbliżającym się wydarzeniu. Ulotki mają przewagę nad pozostałymi materiałami marketingowymi taką, że w krótkim czasie można dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Kolportaż ulotek może odbywać się w strategicznych miejscach, takich jak: przystanki, okolice galerii handlowych, dworce, a także uczelnie. Ulotki można również umieścić w poczekalni, aby Twoi odbiorcy mogli zapoznać się z nią dokładnie.

Projekt ulotki dla Twojej firmy

Promowanie firmy jak i jej pozycjonowanie może odbywać się w przeróżny sposób, ważne aby był on czytelny i przejrzysty. Jeśli chcesz niskim kosztem posiadać drukowaną reklamę, powinieneś zgłosić się do nas po ulotki. W zależności od Twoich preferencji mogą być drukowane jedno lub dwustronnie. Zapewniamy druk w pełnym nasyceniu barw.

Na rynku drukarskim istnieje wiele ciekawych opcji jeśli chodzi o nośniki reklam. Jedną z popularniejszych ulotek wybieranych przez Klientów są te w formacie A5. Jeśli chcesz poinformować o ofercie firmy, nadchodzącym wydarzeniu czy sezonowej obniżce cen, warto wziąć tę ofertę pod uwagę. Doskonale sprawdzi się przyklejona na drzwiach wejściowych do sklepu czy włożona w ramkę. Często klienci po prostu kładą plik kartek nieopodal recepcji w stojaku na nóżce.

Pamiętaj: każdy projekt drukowanej reklamy powinien być interesujący dla odbiorcy. Spróbuj go wykonać w taki sposób, aby trafić w gusta Twojej grupy docelowej. Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie zaprojektować Twoją ulotkę, chętnie podejmiemy się wyzwania i wykonamy dla Ciebie profesjonalny projekt graficzny.

Druk ulotek - dla kogo?

Druk ulotek – dla kogo?

Ulotki reklamowe doskonale sprawdzą się w przedsiębiorstwach, które w głównej mierze działają lokalnie. Takie ulotki można rozdystrybuować w przestrzeni publicznej wprost do rąk osób, które potencjalnie mogą być zainteresowane Twoimi usługami. Jest to ich duża zaleta, ponieważ trafiają do ogromnej liczby osób. Za ich pośrednictwem można dowiedzieć się o kursach językowej, rekrutacji do firm, a także o promocjach i rabatach.

Wydrukowane przez nas ulotki A4 będą mogły mieć różną grubość papieru. W zależności od indywidualnych potrzeb, możesz wybrać papier od 130 gram do 350 gram. Jeśli masz dużo informacji do przekazania, skorzystaj z wydruku dwustronnego. Będziemy też pytali Cię o rodzaj folii na ulotkach: matowe czy z połyskiem. Te pierwsze wizualnie są bardziej eleganckie, natomiast drugie rzucają się w oczy ze względu na odbijanie światła..

W efekcie naszej pracy otrzymasz profesjonalny plik od razu w wersji do druku. Twoje kartki mogą być jednostronnie lub dwustronnie drukowane, więc bez problemu będziemy w stanie rozmieścić nawet obszerną treść. Grafiki, które umieścimy na projekcie będą ściśle nawiązywały do stylu Twojej firmy oraz do treści umieszczonej na druku.

Projekt ulotki dla Twojej firmy
projektowanie wizytówek premium

Projekt i druk wizytówek

Wizytówki zrobią bardzo dobre wrażenie i budują pozytywny wizerunek Twojej firmy. Nasze wizytówki są starannie dobierane do potrzeb i specyfiki branży.

projekt rollupów premium

Projekt i druk rollupu / banera

Rollup posłuży Ci długi czas i będzie nieodłącznym towarzyszem wszelkich konferencji, ważnych wydarzeń. Pozwól się zauważyć!

 

projektowanie katalogów firmowych

Projekt katalogów firmowych

Katalogi napędzają sprzedaż i sprawiają, że klienci mogą wrócić do Twojej oferty, kiedy tylko chcą. Przekonaj się, że nasze katalogi to ciekawa i profesjonalna forma, połączona z doskonałą jakością wykonania.

projektowanie plakatów premium

Projekt i druk plakatów Premium

Projektujemy i drukujemy plakaty, które nagłośnią każde wydarzenie, produkt, usługę. Zaufaj sile obrazu! W Koninie wydrukujesz też swoje plakaty w wysokiej jakości i różnych formatach.

Projekt ulotki cena

Cena ulotek zależna jest każdorazowo od formatu oraz nakładu. Projekty i druk realizowane są średnio
w ciągu pięciu dni roboczych od momentu otrzymania wszystkich niezbędnych wytycznych.
Dostawa kurierem zawsze gratis! (na terenie Polski).

Projekt i druk ulotek A6
Ulotki A6

105 x 148 mm
Wysokiej jakości projekt + druk dwustronny na papierze kreda 170g (mat lub połysk).
1 poprawka w cenie.

100 sztuk – 397 zł netto
250 sztuk – 417 zł netto
500 sztuk
– 447 zł netto
1000 sztuk – 470 zł netto

Projekt i druk ulotek A5
Ulotki A5

148 x 210 mm
Wysokiej jakości projekt + druk dwustronny na papierze kreda 170g (mat lub połysk).
1 poprawka w cenie.

100 sztuk – 438 zł netto
250 sztuk – 492 zł netto
500 sztuk
– 514 zł netto
1000 sztuk – 555 zł netto

Projekt i druk ulotek DL
Ulotki DL

99 x 210 mm
Wysokiej jakości projekt + druk dwustronny na papierze kreda 170g (mat lub połysk).
1 poprawka w cenie.

100 sztuk – 404 zł netto
250 sztuk – 442 zł netto
500 sztuk
– 457 zł netto
1000 sztuk – 486 zł netto

Projekt i druk ulotek kwadratowych
Ulotki kwadratowe

150 x 150 mm
Wysokiej jakości projekt + druk dwustronny na papierze kreda 170g (mat lub połysk).
1 poprawka w cenie.

100 sztuk – 414 zł netto
250 sztuk – 462 zł netto
500 sztuk
– 488 zł netto
1000 sztuk – 527 zł netto

Projekt i druk składanych ulotek A5
Ulotki A5
składane na pół

4 strony – 148 x 210 mm
Wysokiej jakości projekt + druk dwustronny na papierze kreda 170g (mat lub połysk).
1 poprawka w cenie.

100 sztuk – 606 zł netto
250 sztuk – 652 zł netto
500 sztuk
– 702 zł netto
1000 sztuk – 785 zł netto

Ulotki A5 składane na 3 części
Ulotki A5
składane na 3

6 stron – 148 x 210 mm. Ulotka składana w „c” lub w „z”.  Wysokiej jakości projekt + druk dwustronny na papierze kreda 170g (mat lub połysk). 1 poprawka w cenie.

100 sztuk – 597 zł netto
250 sztuk – 681 zł netto
500 sztuk
– 799 zł netto
1000 sztuk – 984 zł netto

Projekt i druk ulotek DL składanych
Ulotki DL
składane na pół

4 strony – 99 x 210 mm
Wysokiej jakości projekt + druk dwustronny na papierze kreda 170g (mat lub połysk).
1 poprawka w cenie.

100 sztuk – 564 zł netto
250 sztuk – 603 zł netto
500 sztuk
– 639 zł netto
1000 sztuk – 710 zł netto

Projekt ulotek DL
Ulotki DL
składane na 3

6 stron – 99 x 210 mm Ulotka składana w „c” lub w „z”.  Wysokiej jakości projekt + druk dwustronny na papierze kreda 170g (mat lub połysk). 1 poprawka w cenie.

100 sztuk – 602 zł netto
250 sztuk – 663 zł netto
500 sztuk
– 726 zł netto
1000 sztuk – 785 zł netto

Ostatnio zrealizowane
projekty graficzne

Oceń nasz tekst

Kliknij gwiazdkę, aby dodać ocenę tekstu!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 47

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten tekst.

Dojeżdżamy do klientów
z całej Polski

Zadzwoń, odwiedź nas w biurze lub jeżeli wolisz - napisz. Opowiedz nam kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę.

NIP: 6652994490 |  KRS: 510436

ciekawa strona adres

Adres

ul. Spółdzielców 8, 62-510 Konin

ciekawa strona email

E-mail

biuro@ciekawastrona.com

Napisz wiadomość

.

7 + 8 =