fbpx

Agencja interaktywna • Studio graficzne

+48 785 222 723

sklepy internetowe woocommerce

Projektowanie sklepów internetowych

Szybkie, rentowne i przede wszystkim łatwe w zarządzaniu i obsłudze.

skuteczny marketing w internecie

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja SEO pod kątem wyszukiwarki Google.

strony internetowe icon

Projektowanie stron internetowych

Idealne dla firm lokalnych. Dostosowane pod komputery i urządzenia mobilne.

Projektowanie logo

Projektowanie logo

Ponadczasowy projekt logo oraz indentyfikacji wizualnej dla Twojej firmy.

Katalogi firmowe projektowanie

Katalogi firmowe
i katalogi produktowe

Katalogi firmowe lub katalogi produktowe to dokumenty w wersji cyfrowej i do druku, które prezentują firmę i buduje jej silny wizerunek. Obecnie wiele firm decyduje się na katalogi cyfrowe, które można załączać do wiadomości e-mail oraz udostępnić na swojej stronie firmowej w postaci pliku PDF. Katalog pozwala w atrakcyjny sposób przedstawić firmę potencjalnym klientom, w tym inwestorom i mediom. 

Katalogi firmowe mają za zadanie prezentować w interesujący sposób produkty oraz usługi jakie oferuje firma. Mogą zawierać informację o historii, wartościach i celach firmy. 

Czy zgoda na wysyłanie ofert mailem jest konieczna?

Pamiętaj! Wysyłając ofertę mailowo, co do zasady wymagane jest uzyskanie odpowiednich zgód. Dotyczy to głownie sytuacji, gdy adres e-mail zawiera dane takie jak imię czy nazwisko (dane osobowe). Istnieją jednak wyjątki, z których warto skorzystać. Nie musisz uzyskiwać zgody na wysyłkę oferty w sytuacji, gdy:

– adres e-mail nie wskazuje na dane osobowe np. biuro@przyklad.pl, kontakt@przyklad.pl
– należy do osoby prawnej, a nie fizycznej
– osoba „zamówiła”, czyli poprosiła o ofertę, zadała pytanie dotyczące danego produktu lub usługi i zostały mu one wysłane zgodnie z zapytaniem,
– osoba pyta o zgodę na wysyłkę oferty

Zbuduj potężny
obraz swojej firmy

Tekstowy e-mail czy oferta firmy stworzona w Exelu lub Wordzie to za mało! Przygotujemy dla Ciebie profesjonalny dokument w wybranym formacie, który w atrakcyjny sposób przedstawi ofertę oraz największe atuty Twojej firmy.

Projekt portfolio firmy
10 lat na rynku
Katalogi firmowe / produktowe

Wielostronnicowe dokumenty w formacie PDF lub do druku. Nadrzędnym celem katalogów jest przedstawienie całego asortymentu produktów i usług wraz z cenami oraz podkreślenie największych atutów firmy.

wszechstronny zespół
Portfolio firmy

Wielostronnicowy dokument w formacie PDF i do druku. Poza najistotniejszymi informacjami o firmie, portfolio zawiera przegląd zrealizowanych wcześniej projektów oraz opinie zadowolonych kontrachentów.

kompleksowa obsługa
Broszura firmowa

Najczęściej kilkustronnicowe dokument w formacie PDF i do druku. Broszury w przystępny sposób podkreślają największe zalety Twojej firmy. Po krótce przedstawiają także asortyment i wybrane produkty czy usługi. 

kompleksowa obsługa
Oferta biznesowa / handlowa

Klikustronnicowy dokument w formacie Word do samodzielnego sporządzania ofert handlowych. W ofercie poza kwotami, ważne się dodatkowe elementy, które zachęcą potencjalnego klienta do podjęcia decyzji o współpracy. 

dziesiątki realizacji
Prezentacja firmy

Wielostronnicowy dokument w formacie PDF, Power Point  z możliwością samodzielnej edycji oraz do druku. Prezentacje zawierają istotne informacje o firmie, jej historie, przedstawiają wachlarz usług, produktów oraz referencje.

Portfolio firmy

Dobry projekt portfolio firmy to doskonały sposób na przedstawienie Twojej działalności obecnym i potencjalnym klientom, a to wszystko za pomocą przyciągających wzrok obrazów, grafik i odpowiedniego tekstu.

Portfolio firmy jest silnym narzędziem e-mail marketingu i ma ogromne znaczenie, warto więc zainwestować w profesjonalną firmę zajmującą się projektowaniem graficznym, żeby uzyskać odpowiedni projekt. Projektowanie portfolio firmy jest odpowiedzialnym zadaniem i należny to robić rozważnie, aby osiągnąć zamierzone rezultaty. Firmowe portfolio to nie tylko kartka papieru, ale bardzo istotny dokument opisujący profil i osiągnięcia Twojej firmy.

Portfolio firmy projektowanie
Oferta firmy projektowanie

Oferta firmy

Stworzenie portfolio firmy wydaje się proste, prawda? Jest jednak wiele rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przed rozpoczęciem prac projektowych. Ostatecznie chcesz przecież otrzymać ofertę firmy, która będzie nie tylko atrakcyjna, ale przede wszystkim skuteczna. Według nas to dobra organizacja i kontakt z klientem jest kluczem do tego, aby stworzyć coś wyjątkowego i niebywale skutecznego. Naszą prace rozpoczynamy po zebraniu niezbędnych informacji i materiałów, poprosimy Cię o odpowiedź na kilka pytań dotyczących projektu.

Kluczowe pytania to: „Jaki jest główny cel portfolio?” oraz „kto jest Twoją grupą docelową?”. Katalogi firmowe powstają zazwyczaj z dwóch powodów, żeby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów oraz żeby nawiązać kontakt z obecnymi klientami. Przyciąganie uwagi to nic innego jak stworzenie atrakcyjnej reklamy, która ma kusić i powodować, że potencjalni klienci będą chcieli dowiedzieć się o Twoich produktach i usługach więcej. Dokument, który ma na celu przyciągnąć uwagę zawiera wyróżniające się elementy wizualne, zawiera kupony oraz zachętę do działania.

Nawiązanie kontaktu z obecnymi klientami, którzy już znają Twoją firmę polega na stworzeniu katalogu firmowego przekazującego szczegółowe informację. Zastanów się jakie pytania najczęściej zadają Twoi klienci, oferta firmy może udzielić im odpowiedzi.

Katalogi firmowe cena

Wybierz pakiet odpowiedni dla Twojej działalności. 

Pakiet logo - mam swój pomysł
Mini Portfolio firmowe

Dokument na potrzeby Internetu
w formacie PDF.

500

zł netto

do 5 stron do zagospodarowania

1 poprawka w cenie

Proste strony tekstowe
oraz ze zdjęciami 

Pakiet logo - Ciekawe logo
Katalog firmowy

Dokument na potrzeby Internetu
oraz tradycyjnych nośników drukowanych.

900

zł netto

do 10 stron do zagospodarowania

3 poprawki w cenie

Strony tekstowe
oraz ze zdjęciami

Strona z wykresami lub tabelami

Strona z infografiką

Pobierz przykładowy
katalog firmy (klik)

Pakiet - Identyfikacja wizualna
Dodatkowe strony

od

50

zł netto

Projekt strony tekstowej
od 50 zł netto

Projekt strony ze zdjęciami
od 80 zł netto

Projekt strony z wykresami lub tabelami
od 100 zł netto

Projekt strony z infografiką
od 150 zł

Sprawdź nasze ostatnie realizacje

Oceń nasz tekst

Kliknij gwiazdkę, aby dodać ocenę tekstu!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 39

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten tekst.

Dojeżdżamy do klientów
z całej Polski

Zadzwoń, odwiedź nas w biurze lub jeżeli wolisz - napisz. Opowiedz nam kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę.

NIP: 6652994490 |  KRS: 510436

ciekawa strona adres

Adres

ul. Spółdzielców 8, 62-510 Konin

ciekawa strona email

E-mail

biuro@ciekawastrona.com

Napisz wiadomość

.

13 + 5 =